Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

co zrobic zeby trzaskac boczki almera...


INC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... nie tylko w zimie :D:D bo wlasnie wrocilem z miasta :P nieodsniezone prawie wogole, jeszcze bylem na mojej zimowej miejscowce :P (troszke zakretow :P) i sie tak podjaralem ze szok :D (samochod prawie tez sie podjaral bo mi troche wysoko temp plynu skoczyla :D) no i ma ktos moze pomysl jak tak sobie polatac w lato ?? bebny z tylu wydaja mi sie slaaaabe.... a na lato mam duzo szersze kapcie niz teraz. teraz 175 w lato 205... no i nie wiem jak by na przechyl przy duzej predkosci i przyczepnosci w lato zareagowala na seryjnyum zawiasie.... nie cche dachowac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe kupic BMW!!!! ja dzisiaj szalalem 318is coupe - tylni naped, to jest dzika przyjemnosc latac tym bokiem, niesamowicie uzaleznia :twisted:

 

PS. latem warto do almery zalozyc jakies zimowe opony na tyl, np 155, mocno podpompowac i obciazyc na maxa bagaznik, moze cos z tego bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pietia_pk

Kupić sobie mocniejszą wersje almerki :) przynajmiej w dieslu są tarcze z tyłu:) bardzo skutecznie działają dziś sprawdzane ;) zrobiłem coś podobnego do znaczka audi na śniegu tyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na oba pomysly mnie nie stac :P a co do 318is... to wiem ze to wymiatacz i to bardzo ekonomiczny :/ sam bym omalo co takiego nie kupil :P ale ktos byl szybszy... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wymiatacz to nie wiem, na prostej objezdzam go primera bez zadnego wysilku :lol: ale ogolnie furka bardzo fajna (E36)

 

 

1.8 vs 2.0 to jasne :D ale co RWD to RWD....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko ze on ma 140 koni, a u mnie bylo w serii 130 :lol: ale fakt ze RWD to jest najlepsze co moze miec samochod oprocz mocnego silnika, ona robi wrazenie hehe co jakis czas ktos przypadkowy zagaduje jakie ladne auto :lol: tak wyglada:

 

p10100241hc.th.jpg

 

dobra wiecej sie nie rozpisuje o BMW hehe, jest wolniejsze od Primery i tyle :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78

1. bączki bączkami a potem problemy z przegubami ;)

 

2. 318is w budzie e36 biorę moim ale w budzie e-30 idzie równo jak mój, więc mozna powiedzieć że auta dynamiczne ale do wymiataczy im daleko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. bączki bączkami a potem problemy z przegubami ;)

 

2. 318is w budzie e36 biorę moim ale w budzie e-30 idzie równo jak mój, więc mozna powiedzieć że auta dynamiczne ale do wymiataczy im daleko :)

 

napisalem ze EKONOMICZNY wymiatacz :P tak samo moglem kupic 325 :P ale bym tego stada hitlerowskich rumakow nie wyzywil ;] wole skromne stadko japonskich konikow ;] mniej zra :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78

a ja myślałem że w sensie wymiatacz (osiągi) i jeszcze ekonomiczny do tego :) jeździłem kilkoma bmw i jedną miałem (td) i z moich doświadczeń wynika że przy zbliżonym sposobie jazdy nissanki o porównywalnej mocy żrą podobne ilości paliwa co te małe bmki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E36 z motorami 1,6 i 1,8 sš sienkie. Robiš tylko dużo hałasu .wydajš sie zrywniejsze bo majš szybko łapišce twarde sprzęgło .

 

ale chodzi o iesa a nie 1,8 zwykle. zwykle 1.8 to krowa... nawet ja 1.4 alma bym chyba toto objechal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krowa ale byś jej nie objechał

 

dlatego pisalem ze "chyba" ;] nigdy nie probowalem. a ze objechalem golfa III 1.8 to dlatego porownalem.

A kto tym golfem jechał, bo jakoś nie do końca chce misie wierzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam proponuje przeprowadzic sie do kraju gdzie panuje taga pogoda jak teraz we Wrocławiu...

 

Wlasnie wrociłem z "malej" przejazdzki... Zaczelo sypac sniegiem jak bylo na + a tu nagle zrobilo sie -3 i szklanka na jezdni. Aut malo i super sie jezdzi (oby tylko nie spotkac niedzielnego kierowcy i to na letnich oponach bo jedzie 5km/h i szlak czlowieka moze trafic). Baczki i tak jak kolega wspomnial "znaczki Audi" piekne wychodza :lol::lol:

 

Chyba zaraz znow pojde polatac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bmka to paliwożerny złom 8) . Pisze właśnie tak bo większość tego złomu który jeździ po naszych polskich drogach to auta sprowadzone z RFNu często mają więcej niż 10 lat i spore przebiegi! :roll: Do tego ciasnota w środku trudno sie tym jeździ. Nowe bmki są cacy ale to niestety rzadkośc na naszych drogach :roll: Nie wspomne już o poziomie kierowców bmw bo to już inna historia, jednak cały czas wierze ze sa tez normalni uzytkownicy tej dziwacznej marki :roll: Osobiscie nie znosze bmw :twisted: Ale to moje prywatne zdanie 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krowa ale byś jej nie objechał

 

dlatego pisalem ze "chyba" ;] nigdy nie probowalem. a ze objechalem golfa III 1.8 to dlatego porownalem.

A kto tym golfem jechał, bo jakoś nie do końca chce misie wierzyć

 

 

ja tylko wiem ze to 1.8 byl

a nie zapominaj ze sa 1.8 z silnikiem o mocy 75KM ;] wiec kto wie... nie wyciagam z kosmosu, poprostu mowie jak bylo. wiem ze almera 1.4 bardzo nie poszaleje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko jednak N15 jak na swoje 1392cm to i tak ma kopyto i do tego świetnie spisuje sie na wysokich obrotach ten silnik 8) Jednak osiągi samochodu gwałtownie spadają kiedy jedziemy np. z kompletem pasazerów. Z moich doświadczeń wynika, że najlepiej jezdzić samemu, ewentualnie dziewczyna do 50 kg wtedy jest idealnie 8). :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko jednak N15 jak na swoje 1392cm to i tak ma kopyto i do tego świetnie spisuje sie na wysokich obrotach ten silnik 8) Jednak osiągi samochodu gwałtownie spadają kiedy jedziemy np. z kompletem pasazerów. Z moich doświadczeń wynika, że najlepiej jezdzić samemu, ewentualnie dziewczyna do 50 kg wtedy jest idealnie 8). :twisted:

 

dokladnie tak :D:D:D i fajne wlasnei wysokie obroty ;] tam gdzie np w vw juz dawno trzeba zmienic bieg to alma jeszcze ma kawalek :P i wtedy wyrywa do przodu jak tamten zmienia bieg :D kurdeeee ja chce wiosne :D:D:D:D:D letnie kapcie, suchy asfalt i wreszcie bede mial motywacje zeby cos zrobic przy samochodzie... a nie w taki pic :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ojczulek jeździ Golfem III 1.8 - 90km. Z tym, silnikiem to nie ma co startować do Almery ;-)

 

Spalanie Golfa tragiczne - do 15 litrów LPG/100km w mieście przy ostrzejszej jeździe!!

W mojej opinii jak VW totylko TDi, benzyniaki są cienkie (przynajmniej te popularne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...