Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Przyciski na konsoli środkowej


Gość daniellus

Rekomendowane odpowiedzi

Gość daniellus

Koledzy nie działa mi obieg wewnętrzny powietrza. Po załączeniu wcześniej(jak był sprawny) zapalała się kontrolka, coś tam bzyknęło i nawiew wewnętrzny działał. Teraz nie pali się kontrolka i nic nie chce bzyknąć. Mam tylko dostęp do wentylacji zewnętrznej co stało się uciążliwe ponieważ na stacji gdzieś po drodze kupiłem spryskiwacz jedyny tam dostępny, który śmierdzi straszliwie denaturatem. Nie mogę tego znieść a zbiornik mam pełen i muszę go wypsikać. Co się mogło wydarzyć, gdzie szukać usterki ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obieg wewnetrzny nie dziala na np. nawiewie na szybe. Nacisnij pierwszy przycisk od obiegu wewnetrznego i wtedy go wlacz, jak nie zadziala tzn. ze jest jakas usterka w sterowniku lub silniczku od klapki.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obieg wewnetrzny nie dziala na np. nawiewie na szybe. Nacisnij pierwszy przycisk od obiegu wewnetrznego i wtedy go wlacz, jak nie zadziala tzn. ze jest jakas usterka w sterowniku lub silniczku od klapki.

 

Dokładnie tak jest, obieg wewnętrzny nie działa gdy wciśnięty jest któryś z dwóch przycisków z prawej strony na sterowniku nawiewu.

 

Pozdrawiam

Delphi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...