Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Przyciski na konsoli środkowej

Guest daniellus

Recommended Posts

Guest daniellus

Koledzy nie działa mi obieg wewnętrzny powietrza. Po załączeniu wcześniej(jak był sprawny) zapalała się kontrolka, coś tam bzyknęło i nawiew wewnętrzny działał. Teraz nie pali się kontrolka i nic nie chce bzyknąć. Mam tylko dostęp do wentylacji zewnętrznej co stało się uciążliwe ponieważ na stacji gdzieś po drodze kupiłem spryskiwacz jedyny tam dostępny, który śmierdzi straszliwie denaturatem. Nie mogę tego znieść a zbiornik mam pełen i muszę go wypsikać. Co się mogło wydarzyć, gdzie szukać usterki ???

Guest Dżodżo

Obieg wewnetrzny nie dziala na np. nawiewie na szybe. Nacisnij pierwszy przycisk od obiegu wewnetrznego i wtedy go wlacz, jak nie zadziala tzn. ze jest jakas usterka w sterowniku lub silniczku od klapki.

POZDRAWIAM.....

Obieg wewnetrzny nie dziala na np. nawiewie na szybe. Nacisnij pierwszy przycisk od obiegu wewnetrznego i wtedy go wlacz, jak nie zadziala tzn. ze jest jakas usterka w sterowniku lub silniczku od klapki.

Dokładnie tak jest, obieg wewnętrzny nie działa gdy wciśnięty jest któryś z dwóch przycisków z prawej strony na sterowniku nawiewu.

Pozdrawiam

Delphi

Guest daniellus

No i właśnie tak jest jak piszecie koledzy. Właśnie okazało się, że wszystko działa jak należy. Pozdrawiam i dziękuję.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...