Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Śmieszny problem z ... kolpakiem :D


Gość Someone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pierwszy raz w zyciu mam kolpaki wciskane (plus jakis drucik dookola felgi) i nie za bardzo wiem jak sobie z nimi poradzic. Chodzi mi konkretnie o ich zdjecie bez uszkadzania :oops: Zapewne jest to dziecinnie proste, ale ja jakos nie potrafie sobie poradzic :oops:

Prosze o porade

Pozdrawiam

Someone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

nie jest to trudne ale potrzeba delikatnej wprawy wystarczy dobrze uchwycic kolpak w 2 miejscach (najlepiej po obydwu stronach zaczepu) i mocno pociagnac do siebie powinny zejsc bez wiekszego problemu przynajmniej ja taka stosuje metode i jest ok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe a ja powiem tak nie ważne jak ważne gdzie. Czym cieplej tym lepiej na mrozie prawie na bank pęknie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz za male dziury w kolpaku zeby wsadzic paluszki to mozna przeciągnąć jakas szmatke i wtedy masz za co zlapac i pociągnąć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe a ja powiem tak nie ważne jak ważne gdzie. Czym cieplej tym lepiej na mrozie prawie na bank pęknie.

Pozdrawiam

 

hehe a ja ostatnio na mrozie sciagałem :wink: i bez problemu zeszły i co wazna nawet nie pekły :) Moja metoda to srubokrecik i podwazanie ;) Miałem przez około 1,5 tygodnia kołpaki, ale jednak zdecydowanie Nissiek lepiej sie prezentuje na czarnych stalowkach :) A zwłaszcza ze w lato były malowane :)

 

Pozdrawiam i zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi.

Kolpaki zeszly pieknie bez pekania i ... powedrowaly do smietnika ;) (podobnie jak kolega uwazam ze czarne felgi w dobrym stanie lepiej od nich wygladaja).

Pozdrawiam serdecznie

Someone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...