Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Kolory kabli przepływomierza i ich oznaczenia w E


Coobcio

Rekomendowane odpowiedzi

Elo Elo!

Drodzy klubowicze znowu kabinuje z usprawnianiem mojej P10 jak wiadomo nie oddawan...

Mam wielką prośbę dla Posiadaczy Primer P11, chodzi mi o podanie numeru seryjnego z waszego ECU oraz powiedzenie jaki kolekr kabla przyporzadkowany jest danej cyferce (podpisane na przeplywce)

Seryjnei wykorzystany jest PIN B, C i D no ale jaki kabelek idzie do kazdego z nich.

Prosze HELP !

 

Ps. zapomniałem poweidzieć chodzi mi o zadaptowanie przepływomierza powietrza z P11 do P10, jak wiadomo przeplywka z P11 ma bez porownania większą przepustowość co za tym idzie nie zatyka tak dolotu i dodaje nieco KM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dziś już nie mogę ale jutro koło południa postaram się Ci pomóc.

Chyba, że ktoś będzie szybszy :).

A dużo jest rozbierania? Jakieś specjalne narzędzia są potrzebne?

A czy przypadkiem nie ma zaznaczonych kolorków na schematach?

 

Pozdrawiam

 

P. S. Jak tam sprawa załatwiania kwasa 12 mm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo Elo Dziękuje chłopaki za szybką reakcje.

Shogun zapraszam, odrazu sprawdzimy moj nowy nabytek i może coś się pomoże przy servisei twojej pryki jak trzeba będzie :)

 

Ps. Co Do kwasa to na jutro postaram się załatwić 10mm.

 

Dziekuje wiedzialem że moge na was liczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Jaja wszystko pasuje o tak chop siup nie nalezy się sugerować kolorem kabli ja się na to nabralem i nie wiem czy nie spierpzylem przeplywki...

 

Kolor pomarańcowy w przypadku P10 to jest +12V a w przypadky P11 to jest wyjście...

Poprawnie jest tak:

 

D - OUT

C - "-"

B - Zasilanie +12V

 

Podziękowania dla SHOGUNA ! ! !

 

Ps. Kurde jak się ciesze że jestem tu z wmi w klubie i tak sobei razem pomagamy aj co ja bym bez was zrobił ! ! !

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary Tobie także dziękuje !!

Hehe to 23 była ale musiałeb być już w stanie nietrzeźwości fest...

 

Morał jest takie żę przepływomierz powietrza z P11 pasuje o tak chop siup do P10, pinouty się zgadzają, nic tylko odczepic stary i podpiąc nowy, no i oczywiście trzeba nieco zmodyfikować dolo żeby to pasowało.

 

Do piero za miesiąć bede mogł sprawdzić czy takie sme odczyty daje nowa zdobycz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...