Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Wiatrak chłodnicy nadal kręci po wyjęciu kluczyka


Gość PiotrK

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do kolegów krótkie pytanie. Czy ktoś z z was miał w N15 sytuację że po wyłaczeniu kluczyka ze stacyjki z wentylatora nadal wydobywa się stuk tak jakby dmuchawa dalej pracowała. Jest to dla mnie nowa i trudna do wytłumaczenia sytuacja. Jest zima i obawiam sie że wkrótce wyładuje mi się akumulator. Próbowałem robić reset i zciagnałem klemę z akumulatora ale nie poskutkowało. Będę wdzięczny za jakiekolwiek sugestie które mogłyby rzucić nowe światło na ta dziwna sprawę.

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dziwna sprawa znałem podobną sytuację w E46 ale tam klima była odpowiedzialna za dodatkowe dzwięki nawet po wyjęciu kluczyka ze stacyjki :) masz może klimę? może coś z wentylatorem od nadmuchu nie wiem... Rozumiem że jak jest Aku odłączony to jest cisza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Almerce jest klima, ale jej zima nie używam .Dokładnie tak jak mówisz po zdjęciu klemy z akumulatora problem znika.. Może ktos się spotkał z podobną sytuacją i wie jak ugryźć temat. Pozdrawiam i dziekuję za odpowiedź. Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jarroturro
W Almerce jest klima, ale jej zima nie używam .Dokładnie tak jak mówisz po zdjęciu klemy z akumulatora problem znika.. Może ktos się spotkał z podobną sytuacją i wie jak ugryźć temat. Pozdrawiam i dziekuję za odpowiedź. Piotr

 

Tak czy owak nie jest to najrozsądnizejsze. Klimę trzeba co jakiś czas włączać. Poradniki motoryzacyjne piszą, że conajmniej raz na tydzień przynajmniej na 10 minut. Inaczej zwykle wiosną oznacza to wydatki na naprawę sprężarki, która nie smarowana zwyczajnie się zaciera - niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...