Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] fotel kierowcy


Gość figur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wysiadając dziś z samochodu oparłem się o zagłówek a ten wygiął mi się do tyłu wraz z górną częścią fotela. teraz mogę go sobie wyginać przód -tył :shock: miał ktoś z was coś takiego? można z tym jeżdzić ale przy uderzeniu z tyłu może być kiepsko z szyją :( gdyby okazało się, że trzeba cos tam pospawać jest jakiś sposób na zdjęcie tapicerki w miarę nieniszczący sposób? a druga sprawa - przerabiał ktoś eliminację trzasków dochodzących z uszczelek szyby tylnej klapy (5D) które pojawiają się tylko na mrozie?

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem to kiedyś w P10 trzeba rozpruć fotel tzn tapicerkę i zespawać konstrukcję na sztywno najlepiej wzmacnając jakąś blachą :D a jak rozpruć fotel... hmmm niepamiętam:) robiłem to z 6 lat temu... ale chyba szczególnych problemów nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się coś takiego przydażyło, trzeba z tyłu fotela na dole poodginać zabezpieczenia tapicerki, wyjąć zagłówek i zdjąć tapicerkę, ja sobie rozkręciłem całe opoarcie ,które jest przykręcone na dwóch śrubkach i pospawać, ja tak zrobiłem i hula :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysiadając dziś z samochodu oparłem się o zagłówek a ten wygiął mi się do tyłu wraz z górną częścią fotela. teraz mogę go sobie wyginać przód -tył :shock: miał ktoś z was coś takiego? można z tym jeżdzić ale przy uderzeniu z tyłu może być kiepsko z szyją :( gdyby okazało się, że trzeba cos tam pospawać jest jakiś sposób na zdjęcie tapicerki w miarę nieniszczący sposób? a druga sprawa - przerabiał ktoś eliminację trzasków dochodzących z uszczelek szyby tylnej klapy (5D) które pojawiają się tylko na mrozie?

pozdr

Witam!

Widac z P10 tak juz jest bo i moj kolega i ja tez tak mielismy. Ja kupilem od typa z Allegro za 50zl i tam warto sprawdzic moze jest ktos niedaleko Ciebie kto ma P10 na czesci. Stary fotel lezy w garazu jako stanowisko do spozywania piwa po wyczerpujacym grzebaniu w aucie :D

Co do twojego problemu z uszczelkami to warto wybrac sie do dobrze zaopatrzonego sklepu motoryzacyjnego i kupic taki preparat przeciwko starzeniu sie gumy. U mnie lezal w bagazniku jak kupilem auto i dziala rewelacja.

Pozdrawiam

Kamyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zakup używanego fotela to dobry pomysł, chociaż nie wiadomo, czy taki długo wytrzyma. Ludzie powiadają, że w japończykach fotele są bardzo delikatne, i każdy prędzej czy później się złamie albo skrzywi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem fajnego tapicera samochodowego (i nie tylko) na oruni i za 150 zrobi mi fotel wraz z poprawieniem kształtu boczków. wolałem naprawić swój bo przy zakupie używki nie mam pewności jak długo wytrzyma. a po powrocie od tapicera stuknął mnie lekko kurier w transicie (ci co zawsze się spieszą :evil: ) i na święta dostałem zastępczego uno. silnik 1.4 a ciągnie prawie jak mój zagazowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na święta dostałem zastępczego uno. silnik 1.4 a ciągnie prawie jak mój zagazowany

Uno 1.4 rzeczywiście ciągnie jak rakieta. Weź pod uwagę, że waży pewnie niewieleponad połowę tego, co nasze P10 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uno 1,4 miałem takiego :) miał przyśpieszony zapłon zmieniony wałek rozrządu i wywalony kat jak to śmigało... 80km/h 5 bieg wciskasz gaz i auto zbiera się jak niejeden TDI :) zresztą w serii to już nieźle wymiata żeby moja N15 była tak elestyczna... ehh marzenie... ten samochód jest elastyczny tylko na 3 biegu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...