Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Trzecie światło stop...


Gość Bastek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Jutro chciałbym podłączyć do Sunnego trzecie światło stop. W związku z tym mam parę pytań.

Po pierwsze do której lampy ją podłączyć? Nie wiem czy to wszystko jedno...

Drugie pytanie jest nieco głupie... W Waszych słoneczkach który kabel jest do stopów? Szary czy zielono-szary? Oczywiście jakby coś, to będę próbował, ale wolałbym nie psuć izolacji...

Po trzecie przy nowej lampie są dwa kabelki. Czarny i biało-czarny. Jak je mam podłączyć?

Bardzo prosiłbym o szybką odpowiedź na te laickie pytania...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78

rozpinasz kostkę obojętnie której lampy tylnej i patrzysz w którym przewodzie pojawia się napięcie podczas wciskania pedału hamulca. Ten przewód to plus od światła top. musisz znaleźć kabelek z minusem , który jest wspólny dla całej lampy. Jeden kabelek 3. Światła stop podłączasz do masy a drugi do tego plusa od stopu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz pamietac że przepisy reguluja jak ma takie światło wyglądać i sposób zamocowania

otóż światło musi przylegać do szyby i podczas swiecenia nie może być widoczne w środku auta ( tak jest w samochodach seryjnie wyposazonych lampa przyklekjona do szyby i oslonieta od srodka)

w przeciwnym przypadku Policja podczas kontroli może zatrzymać Ci dowód

argumentują tym że światło odbite od tylnej szyby może Cię razić w lusterku wstecznym wewnetrznym

zaraz na pewno kilkunastu napisze że ma tak i nikt ich nie sciga ale ja daje dobra radę bo mialem kiedyś tak w VW Polo i prawie przy każdej kontroli sie przywalali zwłaszcza jak widzą auto zbajerowane troche wtedy szukaja dziury w całym

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...