Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Co sądzicie o tej ALMERCE ?


Guest dante79

Recommended Posts

Guest Maniek-ol

Niby wszystko wporządku , ładna almerka. Zastanawia mnie tylko liczba wyświetleń oferty. Dlaczego nikt jej jeszcze nie kupił ?

Link to comment
Share on other sites

Guest EnDrIu WAWA
Witam, mam już klienta na swoją Primerke i rozglądam się za nowym Nismo i prawdopodobnie bedzie to Almerka. Po tym jak pojeździłem swoim nissankiem nikt Mnie juz do tej Marki przekonywać nie musi stąd też moja prośba o waszą ocenke tego autka: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=77630201

 

Dzięki za wszelki info Pozdrowionka

sliczna...jesli nie byla walona to warto brac...no i silnik 1.6 a nie 1.4...wiec powinno sie lepiej przyspieszac w trasie 8)
Link to comment
Share on other sites

Guest jarroturro

Hmmm, super wyposażona wersja, a jeśli wziąć pod uwagę rocznik to już prawdziwa bomba, dlatego zastanawia mnie pochodzenie tego auta. W tamtym czasie na naszym rynku w podstawowym wyposażeniu nie było nawet wspomagania kierownicy........

Właściciel nie twierdzi, że jest ona kupiona w salonie w Polsce, a tylko, że od początku użytkowana w kraju. Może więc sprowadzona? W tamtym czasie chyba niespecjalnie opłacało się ściągać sprawne, prawie nowe samochody, królowały na lawetach kompletne wraki. Właściciel zaznaczył opcję "bezwypadkowy" na wyposażeniu deklaruje obecność poduszek.

Może więc zostało sprowadzone jako mienie przesiedleńcze?

Wszystko to tylko takie moje luźne dywagacje, trzeba by zapytać o pochodzenie autab

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...