Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

kolorowe przyciemnianie szyb. ma ktos ??


INC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ma ktos moze szyby przyciemnione na inny niz czarny kolor ?? jak to wyglada ?? i czy jest wygodne ze srodka ?? jak pasuje do reszty auta. moze ktos ma jakies fotki ? bo mam czarny samochod i chce sobei zrobic szybki... ale czarne juz sa takie dosc oklepane... wiec chcialem sobie machnac jakis kolor :D

i jeszcze pytanko. co sadzicie o firmie rs auto z warszawy ?? bo chyba tam bede robil. chyba ze ktos mi poleci jakas inna firme w warszawie lub kielcach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia gustu ja tez mam czarny samochod ale postanowilem go utrzy,ac w calosci w czarnym nawet felgi ale jesli juz kolor to moze niebieski nom ale jak juz przyciemniac to i przednie boczne taki moje zdanie inny efekt sam tyl kojarzy mi sie z kolesiami z poloneza nom a np same tylnie boczne to juz brak slów :] a co do kolory moze firma ma mozliwosc przymiarki foli do szyb mozna zobaczyc jaki kolor ladnie pasuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jasne ze caly ;] myslalem o jakims ciemnym niebieskim :P bo fajnie to w nfs mw wyglada :lol: ale mam porownania... ;] dlatego jestem ciekaw jak to wyglada w realu ;] czy to poprostu szyba jest niebieska i przezroczysta, czy przyciemniona ale z zewnatrz wyglada na niebiesko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie koles mial kiedys przyciemnione na kolor jakis tam tylko ze folia nie lepsza niz worek na smieci to w srodku bylo widac kolor a te lepsze to raczej nie powinny jako tako zmieniac widoku od srodka zas od zew napewno :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale bardzo fajansiarsko to wyglada ?? :D:D:D musze zobaczyc fotki.... zeby pozniej nie zalowac :P ost zawsze czarny zostaje.... do czarnego samochodu... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO albo rybki albo pipki... :D:D .

A tak prawde mówiąc nie widzałem fajnie wyglądających kolorwych ( w ciemnych kolorach) szybek. Lustrzanka to za bardzo błyszczące, a jak mat to i tak z zewn widać jak czarny, ewentualnie odcień. Jak chcesz to mogę Ci podać namiar na kolesia, który przedstawi Tobie wszelkie za i przeciw jak i jednych taki i drugich. Nawet sam w jednym swoim samochodzie ma pomarańczowe!!:) Prowadzi firmę która zajmuje się "upiększaniem" samochodów. Tak dokładniej to mieszka i pracuje wGrodzisku Maz - nie wiem czy Ci będzie pasowało:). Resztę jak będziesz zainteresowany podam później.

O właśnie, muszę się do niego udać aby zrobił jakiś rabat dla klubowiczów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no grodzisk mi troche nie pasi :P najlepiej wawa lub kielce... trudno ;] nie chce z samochodu robic choinki wiec pewnie zostane przy czarnych... wiec byle do wiosny ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość Misiek_okecie

ja mam z tylu granatowe. fotki w podpisie. INC na Al. Krakowskiej przed Hynka stoi taki Żuk z reklamąprzyciemniania szyb. latasz tamtędy czasami to wstąp, popytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś się reklamował/informował o takim nowym sposobie przyciemniania szyb z możliwościągrafiki - proszę o kontakt na priv (widziałem parę aut już z takimi szybami a nawet na stacji benzynowej oklejone drzwi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do tych, którzy już mają przyciemnione szyby. Jak sobie radzicie z policją jeśli chodzi o przednie boczne szyby? Słyszałem, że można tam dać folię do 75% przezroczystości, ale taka prawie nie przyciemnia.

A przeglądy? Wszystko to znajomości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grabarz to szyba musi miec do 75% przezroczystosci a fabrycznie juz jest czyba o okolo 15% przyciemniona tak wiec jesli chcesz zeby bylo wszystko legalnie to mozesz sobie folie 10% nakleic ale to nie przyciemni szyby, a w praktyce to roznie bywa do jednych sie czepiaja do innych nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macko czy chodzi Ci o cos takiego ze jak patrzysz z zewnatrz to masz jakis obrazek (reklame czy cos) a jak patrzysz od srodka to widzisz wszystko normalnie ??

jesli tak to jest to sitodruk

w kazdej agencji reklamowej powinni Ci zrobic co chcesz i nawet podocinac na ploterze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cysio, chyba o to mi chodzi - ta "folia" jest dziurkowana... z zewnątrz widzisz obrazek a od środka normalnie...

 

czy to się nakleja jak każdą inną folięczy ona jest zdejmowana (wielokrotnego demontażu??)

wiem że kiedyś były takie (czasem seicenta van mają takie) i można było ją odklejać i naklejać - miało to znaczenie przy otwieranych szybach bo folia nie wchodziła pod uszczelkę tylko "zsuwała" się po uszczelce po stronie zew. drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie radzicie z policją jeśli chodzi o przednie boczne szyby? Słyszałem, że można tam dać folię do 75% przezroczystości, ale taka prawie nie przyciemnia.

A przeglądy? Wszystko to znajomości?

Szyby przednie boczne muszą mieć 75% przepustowości światła, przednia czołowa chyba 80%, tył możesz zamalować czarną farbą. W dzisiejszych czasach już wszystkie auta mają fabrycznie barwione szyby, (ople chyba mają 25% na bocznych szybach) co w kontekscie prawa wyklucza jakiekolwiek przyciemnianie szyb przednich bocznych i czołowej. W praktyce jeśli masz bardzo jasno przyciemnione i jeździsz normalnie nie łamiąc przepisów :wink: nie powinieneś mieć z policją żadnych problemów. Ja już jeżdze trzecim autem z przyciemnionymi szybami w drzwiac przednich i nigdy mi nie zabrali dowodu. Co do przeglądów to niestety musisz sobie załatwiać na lewo. PS. Ostatnio słyszałem od policjanta, że czepiają się szyb przednich jak są przyciemnione folią, czyli jeśli są piecowo to nie powinno być problemów. A szłyszał ktoś o lakierowaniu szyb :?: Kiedyś widziałem raz auto które miało lakierowane szyby specjalnym lakierem do szkła (chyba transparentnym, czyli coś jak spray do lamp) i były tryśnięte kolorem zielonym zbliżonym odcieniem do fabrycznie barwionych szyb. Efekt był rewelacyjny, bo szyby wyglądały jak by były fabrycznie przyciemnione i nie było na nich żadnej foli czyli i brak problemów z policją, bo auto takie wyjechało z fabryki :D Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prubowalem dopasowac do koloru jak najbardziej. Na fotce nie wyszlo tak dobrze. Na poczatku bylo super, ale od slonca duzo stracilo koloru i teraz malo co widac ze byly przyciemniane.

 

DSC02333.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...