Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

kolorowe przyciemnianie szyb. ma ktos ??


INC
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

godz. 8.00 do 16.00

pod nr 0 603 29 39 91

Zielona Góra

 

Zadzwoniłem, moją n16 w 5 drzwiach zrobili by za 1150zł. Z demontażem i montażem. Czas ok 7godz. Rano się przyjeżdża, a wieczorem odjeżdża :) Fajnie!!! Myślałem, że drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek_WAWA

Ja przód i tył od prawie roku. Zero problemów z policja.

A przyciemnienie jest całkiem konkretne ;)

privv1.jpg

pro2zq9.jpg

p2222ribt5.jpg

 

Sory za te same fotki co w felgach ale było pełne słońce i doskonale widać jak szyby są przyciemnione ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
szukam firmy ktora przyciemnia szybki-taniej i solidnej. mozecie mi cos polecic?

 

 

Jeśli jesteś jeszcze zainteresowany przyciemnieniem szybek to zapraszam na wróblewskiego stoi tam primerka zobacz sobie jak ci sie podoba daj znać pogadamy o kosztach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie ile procent przepuszczalności światła musi być na przednich szybach ? 70% ?

tak 70 % przepuszczalności w szybach przednich i przednich bocznych ( 9o stopni pola widzenia kierowcy w obu kierunkach ). Z czego 30% przyciemnienia mają fabryczne szyby ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego 30% przyciemnienia mają fabryczne szyby ...

To nie jest reguła,ja w Corsie B miałem 17%. Przerabialem ten temat wiele razy z Policją i Stacją Diagnostyczną bo dowód mi ciągle Pały zabierały

tak 70 % przepuszczalności w szybach przednich i przednich bocznych ( 9o stopni pola widzenia kierowcy w obu kierunkach

Tu masz 100% racji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Corsie miałem zielonkawe, sprawdzałem na stacji i było 17% wieć zeby było wg prawa mogłem sobie dołozyć filie 13% więc wyśmiałem faceta i założyłem 50%, prawie w sądzie Grodzkim się skończyło za jak to nazwali " recydywa" bo juz mi kilka razy dowód zatrzymywali...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro sprzedają folie do przyciemniania szyb. i piszą

Jasno czarna posiada 70% przepuszczalności światła czyli idealnie nadaje się na przednie szyby.
czy to prawda ? bo jakoś nie chcę mi się w to wieżyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to prawda ? bo jakoś nie chcę mi się w to wieżyc

Po pierwsze z duzym dystansem podchodziłbym do tego co piszą sprzedawcy,a po drugie jeśli nawet ma 70% przepustowości to po naklejeniu jej na szybę juz ma więcej...pamiętaj że szyba zawsze ma jakiś procencik, nie ma w 100% przeźroczystej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość jaceksuszek
Jeśli jesteś jeszcze zainteresowany przyciemnieniem szybek to zapraszam na wróblewskiego stoi tam primerka zobacz sobie jak ci sie podoba daj znać pogadamy o kosztach

 

hejo. widzialem,widzialem- chyba 70%przyciemnione tak "na oko"ale o to chodzi zeby nie bylo na trumne. folijka zapewne. no to mow ile i dlaczegon tak drogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

a o to moje auto z przyciemnionymi szybami :)

 

dsc00623nv9.th.jpgdsc00621cl6.th.jpgdsc00622gg3.th.jpg

 

"pogląd" przez uchylone szyby (tył/pród)

dsc00620cr4.th.jpgdsc00613zh8.th.jpg

 

a tak wyglada świat przez przednią boczną szybe

dsc00614of9.th.jpg

 

PS. jak pozwolicie to wogóle zapodam swój nowy wóz ;) .... skoro 406 mogłem się tu pochwalić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...