Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

nissan Almera instalacja halogenow PROSZE o POMOC


Gość genjusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WItam, chce zamontowac halogeny do nissana almery GX z 98r, moje pytanie czy instalacja od halogenow jest poprowadzona standartowo czy musze sam ciagnac cala instalacje? jesli sa kable jak je znalezc? gdzie szukac w srodku auta ewentualnej kostki do podlaczenia przycisku, szukalem kostek w okolicach zaslepek od halogenow ale nic nie znalazlem, jest pare niepodpietych kostek ale nie wiem czy to te moge zrobic dzisaj zdjecia tych kostek co znalazlem moze mi ktos pomoze

Narazie prosilbym o pomoc w pierwszyych moich pytaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!!

W mojej są kabelki i kostki pod zderzakiem przednim w okolicy zaślepionych otworów na halogeny. ale gdzie przełączni zainstalować to nie wiem i będę zainteresowny jak ktoś to już przerabiał niech się podzieli informacją.

 

Czy przełącznik można kupić w sklepie z częściami i w jakich cenach?

Bo na allegro nie widziałem.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przelaczniki byly uzywanw na allegro po 30zl, na szrocie znajdziesz po 10-20zl, ewentualnie mozesz zainstalowac jakis inny przelacznik z podswiatleniem (sa ciekawe na allegro), ja sie przymioerzam do podlaczenia halogenow i chce sprawdzic jak mam to w samochodzie fabrycznie poustawiane, jezeli sa kostki powinien byc tez przekaznik i kabel w kabinie kierowcy, jesli tak nie jest to mam schemat jak poprowadzic wlasna instalacje, daj maila wysle ci schemat jak poprowadzic swoja instalacje. dziora miedzy komora silnika a kabinqa kierowcy jest za taka mala uszczelka pod wycieraczkami z prawej strony, mozna nia sie wpuscic kabelkiem do kabiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zakupilem przekaznik, kabelki, guziki oraz juz do mnie jada halogeny, znalazlem za 100zl orginalne z rozbitka :)

takze dzisja klade instalacje elektryczna i lada dzien przyjada halogeny,.

 

Mam pytanie jeszcze o zderzak - czy to co mam to sa zaslepki czy to trzeba powycinac?

 

tak to wyglada u mnie:

1.jpg

 

a tak wyglada jak jest zdjete: tylko nie wiem jak :)

2.jpg

 

moze ktos jakies sugestie da czy to ciac czy tam sie jakos to zdejmuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ta strzalka jest mylaca bo pewnie z allegro pokazuje uszkodzenie ;)

Ja w nowym zderzaku musialem wyciac dziury.

W niskich modelach poprostu zderzak ma wytloczona zaslepke na stale.

Co do instalacji halogenow to ktos to zrobil przede mna i jest cala nowa.

Tak naprawde to schemat ogranicza sie do przycisku, przekaznika i podpiecia pod zarowki i zrodlo zasilania.

2 minuty i na kartce mozna rozrysowac.

Ja u siebie mam podpiete ze dopiero na pozycjach moge zalaczac halogeny.

W razie czego sluze pomoca.

 

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napotkalem sie na wolna laczowke od halogenow.

Osobiscie wole miec je zalaczane tam jak tylnie przeciwmgielne, ale ze juz ktos zrobil przycisk i umiejscowil go obok regulacji wysokosci swiatel to i tak chyba zostanie do konca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...