Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lusterka typu M3


Gość siano

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na alegro można z łatwością dostać lusterka typu M3 Look al enie mają nigdzie adapterów do nissana almery N-15 może wiecie gdzie mogę dostać takie adaptery albo może ktoś montował już w swojej almerce i jakoś udało mu się je zastąpić od czegoś innego czekamna odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie lusterka i adaptery sprzedaje firma Polcar, ma pare oddziałów w wawie. Nie pamiętam po ile kupowałem kiedyś u nich lusterka, ale adaptery mają jakoś po 35 lub 50 za komplet. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
widac jakos sie da, do primery tez nie ma a ten egzemplarz ma zalozone:

 

http://www.nissanklub.pl/nasze_auta.php?pi...tid=57&p=60

 

najwyzej spytaj wlasciciela, ksztalt adapterow powinien byc podobny w almerze

Kurcze podobają mi się M3 w P11 do P10 to jakoś tego nie widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobciu jak mam być szczery to i ja w P10 ich nie widze, ale są też takie ładne robione na wzór rajdowych mocno przylegające do auta i takie mi się podobają, ale zarówno jedne jak i drugie mają jedna wielką wade: nic w nich nie widać. Jest to sprawdzone przezemnie w poprzednim aucie i przez mojego kumpla. Osobiście nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobciu jak mam być szczery to i ja w P10 ich nie widze, ale są też takie ładne robione na wzór rajdowych mocno przylegające do auta i takie mi się podobają, ale zarówno jedne jak i drugie mają jedna wielką wade: nic w nich nie widać. Jest to sprawdzone przezemnie w poprzednim aucie i przez mojego kumpla. Osobiście nie polecam.

 

dokladnie zero widocznosci w tych ala m3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...