Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Orientacyjne ceny za dobre N16


Gość symek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

N16 1.5 2001.XI., 80.000 km - 25 tys. PLN - Tyle właśnie dałem w listopadzie. Wydaje mi się jednak, że można był jeszcze potargować - trudno. Teraz na pewno rozglądałbym się za diesel'em 2.2 L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ogloszenie chyba jest nieaktualne (fragment jego opisu) - ja przypadkowo ja znalazlem ale jak bym mial kup[owac teraz almerke juz bym tam jechal ogladac ja bo sliczna jest!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez fajna :) ale jednak ta z liknu co podawalem jakos bardziej mi sie podoba - mam pytanie czy wszystkie almerki 2,2 di mialy 5 zagłówków czy tylko te sprowadzone?? a i kolor wykonczenia (srebny? lekko zlotawy?? ) Polskie modele salonowe tez takie mialy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz klubowy kolega z Olsztyna ma na sprzedaz almerke N16 z 2000 roku. Wersja trzy drzwiowa, silnik 2.2di, kolor niebieski metalik. Wyposażenie jak każda almerka ma bardzo bogate. Cena jak dobrze pamiętam gdzieś w okolicach 28-29 tyś zł.

 

Ceny aut tak spadły,że na dzień dzisiejszy oddam za 27,5. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez fajna :) ale jednak ta z liknu co podawalem jakos bardziej mi sie podoba - mam pytanie czy wszystkie almerki 2,2 di mialy 5 zagłówków czy tylko te sprowadzone?? a i kolor wykonczenia (srebny? lekko zlotawy?? ) Polskie modele salonowe tez takie mialy?

 

Moja jest bardzo podoba tylko w innym kolorze i z jasną tapicerką + kilka extrasów (prosze porównać fotki). Dorzucam jeszcze koła zimowe.

 

Link do ogłoszenia:

http://www.gratka.pl/moto/szukaj.phtml?id_...ba1b5bd50ccf4d0

 

WIĘCEJ FOTEK:

 

http://photobucket.com/albums/d183/AD4M_Almera/?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci ze bardzo mi sie podoba ta Twoja almerka - a nie jest tajemnica dlaczego ja sprzedajesz?? :> jak bym kupowal teraz almerke to bym szukal tej z 2,2 ale to juz chyba pisalem :) (takie male pytanie dla upewnienia sie - silniki 2,2 byly bez turbinki? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaję bo trafiło mi się lepsze/większe autko ResizeofResizeofmaxi.jpg. :D Choć Almerce nie mam nic do zarzucenia, auto igła! :)

 

Silniki 2.2Di były oczywiście z turbiną! :D Auto jest ekonomiczne a przy tym bardzo dynamiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(takie male pytanie dla upewnienia sie - silniki 2,2 byly bez turbinki? )

 

Silniki 2.2 DI posiadaja turbinki dlatego tak fajnie jezdza :D chyba ze maja padniety przepływomierz wtedy mocy brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...