Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

łozyska przednie


Gość chrosta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! mam tkai problem, przywiozłem mojego nx z niemiec bez skrzyni, stał około rok na dworze nie uzywany, włozyslismy sprzynie wszystko jak nalezy cos strasznie huczy cos to moze byc? przy 30km/h juz słychac ? moze to skrzynia a moze lozyska? jak to sprawdzic miał ktos juz kiedys taki problem? a droga sprawa chodzi o to czy z przegubu z nissana 100nx z ABS idzie przełozyc do zwykłego przegubu ten wianek??

 

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie po podniesieniu krecoc nie słychac nic;/ po odpaleniu gdy koło jest w gorze na jedynce tez jest cicho bez gazu na 2 troche łosniej a na 5 gdy koło ma obtoty około 40km/h jest juz straszny huk co to moze byc? moze skrzynia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli lozyska na kolach nie szumia to albo skrzynia albo opony. spraubuj jezdzic na roznych nawierzchnaich i zobacz. najlepiej pojedz na nowy asfalt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze byc tak ze, przy małych obrotach koła nie huczy a tak przy 30km/h huczy i bedzie to łozysko?? a skrzynia jak jest zje...... na luxie tez bedzie huczec?? opony odpadaja bo na sniegu nawed huczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i okazało sie ze "kupiona" skrzynia, ale sprzedający nie zwroci kasy , ja ja kupiłem 2mc temu od niego a dopiero teraz wsadziłem, remontował ktos takie cos? ile mniejwiecej bedzie kosztowało wymiana wszystkich łozsyk w skrzyni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
utopia lepiej kupic nowa skrzynie bedzie pasowala od n13 1.6 12v czyli lata 89-90 lub 90 wersja 1.4 16v bedzie taniej niz do 100nx czy n14 mysle ze 200- 300 pln
ciekawa teoria a obudowy skrzyni sie nie roznia? czy ten 1.6 12V to jest silnik typu ga16? Bo chyba w n13 byly silniki inne niz w nastepcy :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teżmi tak sie wydaje, a jeszcze jedno moj nisan jest na wtrysku DE cos takiego koncowka silnika i miał skrzynie 57Y , a mam skrzynie z koncowki DS i nr skrzynie 64Y, moze to miec jakis wpływ na to co mi sie dzieje?? bo raczej ja w ta wątpie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maciejka_sz

DE, DS to oznaczenie glowicy i rodzaju wtrysku lub gaznika.

Silniki (bloki) sa takie same a co za tym idzie skrzynie takze. Silnik GA16 z N13 to ten sam co w N14. Zmienili tylko w 1990 karoserie na nowsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teorja ciekawa ? tyle ze to nie teoria w n13 wystepowaly benzynowe silniki 1.3 8v 1.5 8v 1.6 8v i 1.6 12v otaz 1,4 16v i gama gti te przed ostatnie byly ga i flansze napewno pasuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...