Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

KONSOLA


Gość dakall
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

linki sie wyswietlają

w drugim jest blad trzeba skasowac "/img]"

a tak na powaznie to o co chodzi z tą konsolą? ;)

 

 

jakis gościu twierdzi ze konsola jest nie potrzebna w samochodzie i mówil ze brzydko wyglada w tym celu umiescilem tego posta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie dakall - ale chyba kazdy wie jak ona wyglada :)

witam

niechciałem nikogo urazić ale są forumowicze którzy porównują konsolę do laptopa przyklejonego do deski rozdzielczej :shock: :shock: bo goarnia ich złość że tego nie mają.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH KONSOLOWICZÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc widziałem ładniejsze i ona jest trochę tandetna. A co oznaczają te 3 czworokąty na dole z numerami od 1-6 :?: :shock:

1-6 to zestaw przycisków do sterowania, klimą, nawiewem ,cd,radiem w zależności od potrzeby.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak napisal dakall

teraz to masz zmiane stacji radiowych przypisanych do klawiszy 1-6, czasami tam pojawia sie opis, i wtedy odpowiedni przycisk przypisany jest do konkretnej funkcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie dakall - ale chyba kazdy wie jak ona wyglada :)

witam

niechciałem nikogo urazić ale są forumowicze którzy porównują konsolę do laptopa przyklejonego do deski rozdzielczej :shock: :shock: bo goarnia ich złość że tego nie mają.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH KONSOLOWICZÓW

lecz sie koles 8) nawet jakby mi doplacali to bym tego nie chcial, wiec nie wiem czego mielibysmy zazdroscic :roll: tylko niech sie nikt nieobraza nie chcialem nikogo urazic ;):lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu bym tego nie chciał mieć w Almie! Tata miał zwykłą Visię i było najlepiej! Co innego w Primerze. Dlaczego co innego? Ano dlatego, że:

1. W Primerze to sensownie wygląda - wyświetlacz jest umiejętnie wkomponowany.

2. W Primerze jest kolorowy i wygląda całkiem nieźle. Monochromatyczny - :? .

3. W Primerze mamy kamerkę cofania, więc jest jakiś sens montowania takiego wyświetlacza.

4. W Primce jest poziomy panel N-Form, dzięki czemu duuużo łatwiej go obsługiwać.

Nie mam pojęcia gdzie tu zazdrość... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...