Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

KONSOLA

Guest dakall
 Share

Recommended Posts

linki sie wyswietlają

w drugim jest blad trzeba skasowac "/img]"

a tak na powaznie to o co chodzi z tą konsolą? ;)

jakis gościu twierdzi ze konsola jest nie potrzebna w samochodzie i mówil ze brzydko wyglada w tym celu umiescilem tego posta :D

bardzo fajnie dakall - ale chyba kazdy wie jak ona wyglada :)

witam

niechciałem nikogo urazić ale są forumowicze którzy porównują konsolę do laptopa przyklejonego do deski rozdzielczej :shock: :shock: bo goarnia ich złość że tego nie mają.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH KONSOLOWICZÓW

Guest kmich76

Szczerze mówiąc widziałem ładniejsze i ona jest trochę tandetna. A co oznaczają te 3 czworokąty na dole z numerami od 1-6 :?: :shock:

Guest dakall
Szczerze mówiąc widziałem ładniejsze i ona jest trochę tandetna. A co oznaczają te 3 czworokąty na dole z numerami od 1-6 :?: :shock:

1-6 to zestaw przycisków do sterowania, klimą, nawiewem ,cd,radiem w zależności od potrzeby.

pozdrawiam

jak napisal dakall

teraz to masz zmiane stacji radiowych przypisanych do klawiszy 1-6, czasami tam pojawia sie opis, i wtedy odpowiedni przycisk przypisany jest do konkretnej funkcji

bardzo fajnie dakall - ale chyba kazdy wie jak ona wyglada :)

witam

niechciałem nikogo urazić ale są forumowicze którzy porównują konsolę do laptopa przyklejonego do deski rozdzielczej :shock: :shock: bo goarnia ich złość że tego nie mają.

POZDRAWIAM WSZYSTKICH KONSOLOWICZÓW

lecz sie koles 8) nawet jakby mi doplacali to bym tego nie chcial, wiec nie wiem czego mielibysmy zazdroscic :roll: tylko niech sie nikt nieobraza nie chcialem nikogo urazic ;):lol:

Guest Bastek

W życiu bym tego nie chciał mieć w Almie! Tata miał zwykłą Visię i było najlepiej! Co innego w Primerze. Dlaczego co innego? Ano dlatego, że:

1. W Primerze to sensownie wygląda - wyświetlacz jest umiejętnie wkomponowany.

2. W Primerze jest kolorowy i wygląda całkiem nieźle. Monochromatyczny - :? .

3. W Primerze mamy kamerkę cofania, więc jest jakiś sens montowania takiego wyświetlacza.

4. W Primce jest poziomy panel N-Form, dzięki czemu duuużo łatwiej go obsługiwać.

Nie mam pojęcia gdzie tu zazdrość... :?