Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] rozrzad do 2.0D - ceny


Gość axg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupilem kompletny rozrzad do tego samochodu, sprzedawca poinformowal mnie ze sa to czesci japonskie :

pasek napedu pompy "Mitsuboshi"

pasek rozrzadu "Mitsuboshi" - tak bylo napisane

napinacz paska pompy

napinacz paska rozrzadu

rolka prowadzaca paska rozrzadu

za calosc zaplacilem 250zl , czy to dobra cena, czy aby nie za tanio. Towaru jeszcze nie dostalem wiec nie mam mozwiosci sprawdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się że tylko tyle. Może być to podejrzane. Komplet do mojej p 10 1.6 kosztuje 580 zl . A robota do 200. Wszystko zależy od tego kto robi i ile. 200 to wygórowana cena. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze wymiana rozrzadu to nie az tak bardzo skomplikowana czynnosc i srednio oblatany mechanik powinien dac sobie rade, czy lepiej pojechac do mechanika ktory zajmuje sie japonczykami czy tez jakiejsc duzej stacji obslugi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jedź do fachowca który robi japończyki. W nissanach rozrząd to precyzyjna robota.

 

Potwierdzam wypowiedz, a co do cen czesci to tanio, ale ostatnio ceny poszly drastycznie w dol nowe jak i uzywane.

 

 

POZDRAWIAM.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komplet do mojej p 10 1.6 kosztuje 580 zl .

 

W 1.6 jest łańcuch, a w 2.0D pasek i datego jest taka różnica w cenie. Jedną wymianę łańcucha w 1.6 można porównać do trzech wymian paska w 2.0D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jedź do fachowca który robi japończyki. W nissanach rozrząd to precyzyjna robota.

 

jeżeli pojedzie do mechanika a nie do mechanika o wąskiej niemieckiej specjalizacji to sobie poradzi ja u siebie sam wymieniałem a nie naprawiamn aut zawodowo tylko jako zabawa. A cena zaczyna sie od 100 zł. :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

kurcze

szykuję się do wymiany i ceny są mocno rozbierzne - od ok 400 w JapanAuto do prawie 550 u gościa co po prostu sprzedaje i wymienia te rzeczy

gdzie szukać rozrządu do primerki 2.0D ??

 

może być wysyłkowo.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze

szykuję się do wymiany i ceny są mocno rozbierzne - od ok 400 w JapanAuto do prawie 550 u gościa co po prostu sprzedaje i wymienia te rzeczy

gdzie szukać rozrządu do primerki 2.0D ??

 

może być wysyłkowo.

 

Pozdro

 

powiedz co chcesz wymienic to zobacze w sklepie u siebie ale 500 to chyba za drogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...