Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[100NX] Zmiany stylistyczne


Gość chrosta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! strasznie nie podobaja mi sie przedie lampy w 100nx, chciałbym to jakos zmienic ale jak juz to konkretnie. Z tego co oglądałem lampy z roznych modeli najbardziej mi przynajmniej podobały by sie lampy z Hondy Integry co Wy na to? tylko z kad takie swiatła dostac, tutaj daje link do aukcji z taka HONDA bo ona nie nalezy raczej do aut b,popularnych na naszych drogach

 

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79424713

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi się wydaje to nie są orginalne lampy od Hondy Intigry. Ona ma fabrycznie zakładane 4 okrągłe lampy, które jak kupisz z całym przodem (zderzak) i ładnie dopasujesz to bardzo ładnie wygląda w NX'sie. Widziałem coś takiego już gdzieś w necie. Jak się nie myle to tak wygląda Intigra w orginale Elo

http://www.gratka.pl/upload/auto/4986/ogl/5e/f0/118_A.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
Witam! strasznie nie podobaja mi sie przedie lampy w 100nx, chciałbym to jakos zmienic ale jak juz to konkretnie. Z tego co oglądałem lampy z roznych modeli najbardziej mi przynajmniej podobały by sie lampy z Hondy Integry co Wy na to? tylko z kad takie swiatła dostac, tutaj daje link do aukcji z taka HONDA bo ona nie nalezy raczej do aut b,popularnych na naszych drogach

 

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79424713

ale spieprzona ta integra. Jest paskudna. W serii jest duzo ladniejsza.

 

NX z lampami od Integry:

TuningNX_164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa to oryginalne lampy montowane w integrach na rynek japonski. popularna przerobka jesli komus zalezy na typowym JDM-look, ale nawiasem mowiac i mi o wiele bardziej podoba sie wersja na rynek EU/US

(dokladniej to ta z allegro ma chyba juz jakies aftermarketowe odpowiedniki tych montowanych w japonii do integra, ale ksztalt 100% ten sam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
sa to oryginalne lampy montowane w integrach na rynek japonski. popularna przerobka jesli komus zalezy na typowym JDM-look, ale nawiasem mowiac i mi o wiele bardziej podoba sie wersja na rynek EU/US

(dokladniej to ta z allegro ma chyba juz jakies aftermarketowe odpowiedniki tych montowanych w japonii do integra, ale ksztalt 100% ten sam)

wydaje mi sie ze swiatla od integry oryginalnej z Japonii sa mniejsze niz w tej, fakt maja podobny ksztalt ale nie sa takie dlugie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te okrągłe lampy zdecydowanie bardziej mi się podobają. Chrosta czy ten niebieski NX jest Twój? on chyba był na allegro? Czy te tylne felgi to 17" i może model Alessio F1? Jak się na nich jeździ? Elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek84r
Osobiście bardziej podoba mi się przód setki w takim wykonaniu, bo lampy są ładniej osadzone. Ciekawe gdzie i za ile da się kupić zderzak z lampami od Intigry?

tuningnx_241.jpg

Ten przód zdecydowanie jest fajniejszy i do tego w zestawieniu z tyłem ala ferrari: 44433.jpg100NX20tuning.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
Osobiście bardziej podoba mi się przód setki w takim wykonaniu, bo lampy są ładniej osadzone. Ciekawe gdzie i za ile da się kupić zderzak z lampami od Intigry?

tuningnx_241.jpg

kurcze wlasnie ta szukalem w swoich zbiorach ale jakos mi umknela wiec tamta wsadzilem...co do rzeczy z Integry...niestety towar deficytowy ich jest jeszcze mniej niz NXow :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
Osobiście bardziej podoba mi się przód setki w takim wykonaniu' date=' bo lampy są ładniej osadzone. Ciekawe gdzie i za ile da się kupić zderzak z lampami od Intigry?

44433.jpg[/quote']IMHO ten tyl jest fatalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek84r
tyłu to w 100nx bym napewno nie zmieniał akurat ob jest bardzo udany

Racja tył jest udany

IMHO ten tyl jest fatalny.

Może i Tobie się nie podoba ale każdy ma swój gust i 100NX20tuning.jpg mógł bym mieć.

Pozdro 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie drogi tzn ile?? 200euro na Ebay-u:D? nie opłacasie kupowac oryginalnych zderzakow;/ lepiej kupic jakis fajny z jakiego auta Ci sie podoba, dobrego fachowca do tego i skleic Ci jedna z drogim za grosze! ja jak dobrze pujdzie w lutym kupuje drogi przedni zderzak, lampy z punto II, i jakis zderzaczek:d I bede kombinowal pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotrek84r

Jeśli chcecie coś realnego to taki: nissan_100nx_front.jpg komplecik można sobie dokupić, w Płocku jest taki market "NOR AUTO" - i tam jest wszystko do furek, na zamówienie ściągną taki komplecik nakładowy.

Jeśli ktoś czasem lubi pomarzyć to może niech wyobrazi sobie to: 2133567_1_full.jpg na swojej setce.

A jeżeli mamy doczynienia z prawdziwym marzycielem śniącym na jawie to: 5.jpg- zapraszam.

Choć jak to mówi przysłowie... "dla chcącego nic trudnego"!

Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...