Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[100NX] Zmiany stylistyczne


Gość chrosta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BENY_NISSAN_NX

To jest moim zdaniem ospojlerowanie fabryczne niektore 100 nx wlasnie juz sa fabrycznie ospojlerowane albo jest to dokladka bo tez tak moze byc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Gość Piotrek84r

Wykopuje temat... ma ktoś z Was nowe pomysły, a może są już jakieś zrealizowane...

Ja może sie skuszę na zderzaczki, mam troszke uszkodzony, więc może nad czymś pomyślę :D

 

PZD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykopuje temat... ma ktoś z Was nowe pomysły, a może są już jakieś zrealizowane...

Ja może sie skuszę na zderzaczki, mam troszke uszkodzony, więc może nad czymś pomyślę :D

 

PZD

Coś niecoś można podpatrzeć u kolegów z DE.

link do forum

 

Jak wiesz zapewne, w kraju szalonego wyboru to niestety nie ma.

Gotowce to body z allegro i jakiś sklep z Lublina coś kiedyś miał.

Te pewnie znasz... 100NX body kits

 

Pozostaje rzeźba lub oddanie do macherów, osobiście to nie mogę nacieszyć oka nad ex furką Pablos'a! Powinni zrobić kilka sztuk do samodzielnego montażu i wystawić. Nie wiem tylko jak tył miał zrobiony bo z fotkami się nie spotkałem.

 

ps. może pomyśl też o alumkach?

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Gość Kamikadze92

No taki troche moim zdaniem też nie pasuje no ale różne mają ludzie gusta :)

 

Nawiasem jestem nowym klubowiczem jak i posiadaczem 100nx'a i obecnie jestem w momencie ogólnego remontu blacharki :)

już niedługo zdjęcia jak to wygląda no ale zainteresował mnie wasz temat bo nijak mi sie nie podoba jednak seryjny przód nysy i poszukuje zderzaka albo coś co by pasowało z innego samochodu a zajmę się jego przerobieniem by pasował do nissana jeśli ktoś ma na sprzedasz jakiś już dopasowany do nissana to prosz ślicznie o kontakt na gadu ( 2562473) :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...