Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[100NX] Zmiany stylistyczne


Gość chrosta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chyba sie zgodze z Endiu - te światełka tylnie nie są super :/ dla mnie liczy sie prostota - aby auto nie było naciapane i przesadznie na siłe "stuningowane wizualnie".. a takie światła mi osobiście pod to podchodzą.. ale jeśli ktoś tak lubi to nie bede protestować. każdy robi co lubi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek cieszę się,że nie tylko mi się to autko podoba. Co do tylnych lamp to też wolę proste w formie. Ja mam takie jak ten niebieski ze zdjęcia tylko moje są troszke mniej czerwone, ale po zimie to się zmieni. A z przodu najprawdopodobniej zawitają xenony z żarnikami z Volvo S40 poprzedniej generacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Czarnomag

Ja sie zabieram powoli za mojego nx-a. Za tydzien wymieniam uklad wydechowy, montuje Blackflame koncowke 8) oraz zastanawiam sie nad filtrem stozkowym.

 

co do zmian stylistycznych gadalem z mechanikiem na temat przedniego spojlera. spojler z dopasowaniem i zmianymi na moj pomysl chce 600-700 zl. co o takiej cenie myslicie? bo sie zastanawiam. mysle ze mozna gadac jeszcze na temat kasy. ale ile moge zaproponowac? spojler chce taki

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83921446

 

nie wiem moze sam kupie spojler a dam tylko do dopasowania, bo moze tez narzuca wieksza cene za spojler.

 

prosze o opinie

 

sorka ale dokladnie to chce CRX ale od DEL SOL

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83422345

 

widzialem jak wyglada w civic i powiem wam ze sie nieziemsko prezentuje. samochod wyglada na wiele wiekszy co w naszych samochodzikach ejst bardzo przydatne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
sorka ale dokladnie to chce CRX ale od DEL SOL

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83422345

 

widzialem jak wyglada w civic i powiem wam ze sie nieziemsko prezentuje. samochod wyglada na wiele wiekszy co w naszych samochodzikach ejst bardzo przydatne

no tak, ale od razu rob progi i tylni zderzak, bo bedzie smiesznie wygladac.

Ja po tej zimie postanowilem, ze moje auto juz nizsze nie bedzie(kilka razy nie moglem gdzies wjechac, bo byl za niski), wiec o spoilerach nawet zapominam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorka ale dokladnie to chce CRX ale od DEL SOL

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83422345

 

Pare stron wcześniej zamieszczałem NXa z tym zderzakiem, więc możesz zerknąć i zobaczyć jak wygląda na naszych autach. Jak chcesz zobaczyć na żywo sam zderzak do del sola to w tompsnie w fort wola mają przedni i tylny. Elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po tej zimie postanowilem, ze moje auto juz nizsze nie bedzie

A ja chce żeby mój był tak niski jak Twój, szczególnie z przodu, bo tył może zostać jaki jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
Ja po tej zimie postanowilem, ze moje auto juz nizsze nie bedzie

A ja chce żeby mój był tak niski jak Twój, szczególnie z przodu, bo tył może zostać jaki jest.

slusznie niski zawias i duuze felgi i w NXie nie trzeba nic przerabiac aby byl piekny 8) (choruje na jakies czarne alu 17` :lol: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Czarnomag

co do tylu to juz mam lekko zmodyfikowany. mam nakladke na tylni dolny zderzak (co bardzo ladnie wyglada i obniza auto), a spojler mam tez ciekawie dopasowany (ciekawe skad go miale poprzedni wlasciciel mojego nxa bo pierwszy raz taki widzialem). jakby zrobiony pod ten samochod. jak bede mial jak to wrzuce jakies fotki.

 

progi tez mam zrobione wiec do pierwszej evolucji brakuje mi przedniego spojlera i moze bede ten tylni zmienial na lotke ale to daleka przyszlosc :twisted: .

 

hmm u mnie jest jakis problem z felgami a bardziejz rozmiarowka. mam 15" opony 195, 50 i juz jest problem z przodu ze po skrecie kierownicy opone dzieli maxymalnie 3-4 mm od nadkola (patrzac z boku na lewa-przednia opone: z prawej strony nisko). nie wiem czemu tak jest. mechanik powiedzial ze mu sie widzi ze wachacz moze byc skrzywiony i dlatego tak jest. moze ktos wie?? czy normalnie w nyske wejda zalozmy 17" 205 ?? jezeli tak to jaki musi miec profil wtedy opona?

 

co do gwintu to ile kosztuje i czy ciezko dostac. u mnie: tyl siedzi nisko za to przod jakby bylo wstawione od GTI (ciezszej wersji), poprostu wysoko jak w terenowce:). jaka cena by byla i gdzie szukac gwintu do 100nx?

 

felgi to najlesze mial Kenji w swojej 100nx z Atec Tuning. N/c takie sa moim marzeniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
co do tylu to juz mam lekko zmodyfikowany. mam nakladke na tylni dolny zderzak (co bardzo ladnie wyglada i obniza auto), a spojler mam tez ciekawie dopasowany (ciekawe skad go miale poprzedni wlasciciel mojego nxa bo pierwszy raz taki widzialem). jakby zrobiony pod ten samochod. jak bede mial jak to wrzuce jakies fotki.

 

progi tez mam zrobione wiec do pierwszej evolucji brakuje mi przedniego spojlera i moze bede ten tylni zmienial na lotke ale to daleka przyszlosc :twisted: .

 

hmm u mnie jest jakis problem z felgami a bardziejz rozmiarowka. mam 15" opony 195, 50 i juz jest problem z przodu ze po skrecie kierownicy opone dzieli maxymalnie 3-4 mm od nadkola (patrzac z boku na lewa-przednia opone: z prawej strony nisko). nie wiem czemu tak jest. mechanik powiedzial ze mu sie widzi ze wachacz moze byc skrzywiony i dlatego tak jest. moze ktos wie?? czy normalnie w nyske wejda zalozmy 17" 205 ?? jezeli tak to jaki musi miec profil wtedy opona?

 

co do gwintu to ile kosztuje i czy ciezko dostac. u mnie: tyl siedzi nisko za to przod jakby bylo wstawione od GTI (ciezszej wersji), poprostu wysoko jak w terenowce:). jaka cena by byla i gdzie szukac gwintu do 100nx?

 

felgi to najlesze mial Kenji w swojej 100nx z Atec Tuning. N/c takie sa moim marzeniem

mam alu 15`x 7` u mnie nie ma zadnego problemu przy skreconych kolach nie wiem ile dokladnie jest miejsca, ale na pewno duzo wiecej niz 3-4mm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm u mnie jest jakis problem z felgami a bardziejz rozmiarowka. mam 15" opony 195, 50 i juz jest problem z przodu ze po skrecie kierownicy opone dzieli maxymalnie 3-4 mm od nadkola (patrzac z boku na lewa-przednia opone: z prawej strony nisko). nie wiem czemu tak jest. mechanik powiedzial ze mu sie widzi ze wachacz moze byc skrzywiony i dlatego tak jest. moze ktos wie?? czy normalnie w nyske wejda zalozmy 17" 205 ?? jezeli tak to jaki musi miec profil wtedy opona?

 

co do gwintu to ile kosztuje i czy ciezko dostac. u mnie: tyl siedzi nisko za to przod jakby bylo wstawione od GTI (ciezszej wersji), poprostu wysoko jak w terenowce:). jaka cena by byla i gdzie szukac gwintu do 100nx?

Może masz źle dobrane ET felgi. Et jest to taki dystans w feldze którym można regulować odsadzenie felgi od piasty. Jak masz duże ET np. 45 to felgi bardzo głęboko wchodzą we wnęki a jak masz niskie ET np. 15 to będa wystawały z nadkoli. Oczywiście do każdego auta dobiera się je indywidualnie.

Ja mam fabryczny zawias i moja Nyska też ma mocno podniesiony przód. Elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstepie pozdrawiam wszystkich po dlugiej nieobecnosci - ferie piekna rzecz

1co do spoilera to ten pierwszy odradzam mialem taki w hondzie acura i naprawde bardzo sie brudzil i wygladalo to koszmarnie pomijajac fakt ze nissmo jest zbyt okragly do takiego

2 co do felg to zgadzam sie z Endriu ze moze Twoje fele nie bardzo pasuja, mialem do niedawna takie jak Endriu i bylo wszystko si mimo duzego odsadzenia felg na boki i za wysokich opon, teraz przymierzam zie do zakupu 16' -- moze ktos cos slyszal?

Wracajac do przedniego spoilera to tez mysle nad kolejna przerobka ale koncepcja jeszcze nie gotowa wiem tylko ze nadal jest za grzecznie, a z tylu co myslicie o tej lotce ze zdjecia niebieskiego nx-a ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
zderzak bardzo ładny, choc bez tego grilla był by lepszy(cos mi sie to z mazdą kojazy<lol>)
tak grill jest fatalny i bym sie go pozbyl, ale ogolnie wydaje mi sie ze jest ladny 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie zastanawia czy w praktyce nie rzucaloby sie w oczy ze swiatla maja inny ksztalt niz otwory w zderzaku. a poza tym to jeden z ladniejszych przodow 100nx'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe Mrozu jak nie chciales rzucac sie w oczy to moze zle autko wybrales :lol: - to rzart oczywiscie Pozdro :D

Mi chodzi bardziej o to,że lubie raczej subtelne zmiany które cieszą moje oko. Nie lubie dużych spoilerów typu CarZone po których od razu widać,że dane auto nie jest fabrycznie ospoilerowane. A autko wybrałem dobre :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 100NX 2.0

szczerze mówiąc to auto jest fatalne.. zabrało mu to cały urok.. to jest auto z duszą, a nie jakiś tam wiejski maluch do tuningu naklejkami itp.

delikatny lifting a nie jakieś kosmiczne spojlery to jest czego te auto potrzebuje.. a najlepiej zadziałać coś pod maską :)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...