Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zabezpieczenia w N16


p_flori

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie -

z książka serwisową dostałem tylko nr pinu - jeden jedyny.

tym czasem na samym końcu książki jest taka rubryczka gdzie należy wpisać

1. pin NATS (4 cyfrowy)

2. kod lkuczyka (6 cyfrowy)

3. Pin radia (4 cyfrowy)

Pytanie do WAS czy ten jeden pin wystarczy by zaprogramować radio i całą resztę - np dodatkowy kluczyk? Czy powinienem sie domagać pozostałych kodów? Co sie stanie jak odłącze akumulator padnie radio - nic nie padnie. Pytam dlatego, że mam zamiar montować gaz - jeśli chłopcy odłączą aku - to co z radiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Lemur

 

sprawdziles moze czy dostales ten PIN Nats 4 cyfrowy ? a jesli nie to czy ASO zawsze powinien dac ten kod ?

Ja wlasnie jestem zmuszony dorobic klucz i przekodowac a mam tylko kod 5 cyfrowy i nie wiem skad mam wiedziec jaki jest ten PIN Nats 4 cyfrowy

 

pomocy!

dzieki

Bartto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie w N16 takiezabezpiecznie? typu: alarm piknie raz, Ty 3 razy naciskacsz jakis tam ukryty przycisk,potem alrma z nó piknie i Ty wtedy tez ilestam naciskasz. i dopeiro po takiej kombinacji mozna odpalic.

 

mzao to jest ten Pin nats.

 

co ciekawe ojciec kupował n16 w Rybniku i tam mu o tym nikt nie poweidział, dopeiro jak był w Katowicahc zamontoewac radio to w ASO mu powiedzeli ze jest takie zabezpieczenie montowane seryjnie. Ustawaili zamontowlai, za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Czesc -

 

Zalatwilem w koncu ten kluczyk (jakis czas juz temu)

pojechalem do ASO Adamus Krakow - musieli sciagnac PIN ten 4 cyfrowy -

koszt 150 pln zaplacilem (no trudno) ale juz mam i zapasowy kluczyk dziala....

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...