Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

DYNO DAY - wjazd na hamownię 40zł <20 stycznia>


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Elo Elo!

Jest nas troche chętnych na pomairy na hamowni, więc prosze deklarujcie się jaki termin wam pasuje no i oczywiście kto jest hętny :)

 

1) Coobcio

2) Shogun

 

Nie pamiętam więcej Nicków ale wiem że jeszcze pare osób się deklarowało, no chłopaki jest okazja, jak zbierze się nas co najmniej 5 osób to pomair będzie w cenie 40zł (do 3 prób np. Gaz/Beznyna)

 

Hamownia mieści się na ul. Mineralnej 21 (Okęcie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro to nie wiem, nie zbiore takiej ilości osób... myślałem że za połtora do dwuch tygodni...

 

Ps. jak nie chcerz po promocyjnej cenie a normalnie to dzwon do Maćka - 604 400 134 pomiar wówczas będzie za 50zł i w sumie jest bardzo duża szansa że Maciek będzie na hamowni w sobotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyko że Akarczma ma ten cholerny gaz z mikserem więc na walkach od Swiatka jego Prima GT może nie uzyskiwać nawet mocy seryjnej :x a powinno być ze 170km...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega w wolnossacym Sunny GTi, na wydechu 55mm z jedynie konocwym tlumikiem Remusa, wkladce K&N na świątkach GT miał 177KM i 196Nm a no i miał Nastawny komputer Nissana taki jak w GTI-R p. Lesiaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serja ma 150km i ok 185Nm... Pozyjemy zobaczymy.

 

albo ma albo i nie :D wiesz jak to bywa z seriami i ich katalogami....

 

co do pomiaru to jak sie uda wczesniej zrobic wydech to pewnie tez skocze. mi moze za darmo zmierzy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO proste ja wstępnie planuję Hamowanko 20 stycznia to jest Piatek o godzinie 18:00

 

Jak wam pasuje ta data ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super,w końcu sprawdze ile na fakcie ma mocy mój motor sr20de z przebiegiem 95tys. z rocznika 94 :D ,po malutkim ulepszeniu u Coobcia.Pomysł doskonały...przynajmniej wiadomo jaki wydajny piecyk pod maską się posiada 8) .Pozdrawiam :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

NO proste ja wstępnie planuję Hamowanko 20 stycznia to jest Piatek o godzinie 18:00...

Mi pasuje. Żeby tylko nic mi nie wyskoczyło w ostatniej chwili 8) .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Misiek_okecie

JA BEDE NA BANK!! KOncze prace o 16.. <jupi> Tylko nie wiem czy sie pojawie sie NISMO na pomiar czy towarzysko bo w tych dniach lakiernik ma byc grany. Potem wapdacie do mnie na "cole" ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jedno pytanko/Nie da rady załatwić tego w sobotę?Bo odbieram chrześnicę z lotniska w sobotę przylatuje z Kanady byłoby mi lepiej pasowało nawet.A jeśli nie, to może sam załatwię to w sobotę na hasło nissan.klub.pl?Czekam na odpowiedź od osoby prowadzącej całą tą sprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...