Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

DYNO DAY - wjazd na hamownię 40zł <20 stycznia>


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją Prime to troche wczesniej planuje zmierzyć, bo jej wydech zmienia wlasiciela który zresztą takżę pragnie się zmierzyć razem z wami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sobote to bedize juz za 50zł.

Ps by bedziemy sie meirzyć spokojnie do 18:30-19:00 jest pare autek

no się wie się rozumie ale z dojazdem do warszawki to mnie będzie trochę wiecej kosztowało a w sobotę to będę na lotnisku więc przy okazji na ale jak tak to trudno może się jeszcze trafi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam nadzieję że nie będziecie mieli nic przeciwko abym podstawił na rolki moją primę jako pierwszy...??

będę śpieszył do swojej malutkiej córeczki,więc chciałbym to zrobić jak najwcześniej :wink:

 

ps,liczę na jakieś 140 kucy,czyli jakieś 25 % mocy więcej niż na moich pierwszych pomiarach w 2004 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak kto się pisze:

 

1) Ja ale nie swoją Primą :D

2) Lukas

3) Misiek_okecie

4) Maly

5) Shogun

 

No i kto jeszcze ?

 

Ps. wszyscy wiedzą jak dojechać na tą mineralną 21 ?

 

Pss. Start o 17:00 i zaczynamy od Lukasa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Misiek_okecie

Tak sobie mysle ze w almerce nie ma co sprawdzac to sie pojawie z koleszka Probasem, moze zgarne jeszcze betke kupete 2.0. CYfrowke tez wezme. Do zobaczyska.

P.S> ile sie tam czasu zejdzie zeby "ktos jeszcze" mogl do nas dobic? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, że tak późno, ja się z pracy zmywam o 15:30 najpóźniej, a mam z pół kilometra do Mineralnej.. Nie bardzo mi się chce zostawać 1,5 godziny w robocie, a z kolei koło 17 na Al. Krakowskiej są dzikie korki, więc z Ursynowa też nie w smak mi jechać.. Ble.. Następnym razem może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Misiek_okecie

Jakie korki :D

Z mineralnej polecisz na Michalowice, stamtad na Piaseczno, z Piaseczna na Ursynow :P Spot jest o 17 ale potrwa pewnie do ok. 19 a wtedy korkow nie ma juz. Mozesz po pracy wstapic na big tasty do mc donalda po drodze :D P.S. gdzie pracujesz skoro masz tylko 0,5 km do Mineralnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda, że tak późno, ja się z pracy zmywam o 15:30 najpóźniej, a mam z pół kilometra do Mineralnej.. Nie bardzo mi się chce zostawać 1,5 godziny w robocie, a z kolei koło 17 na Al. Krakowskiej są dzikie korki, więc z Ursynowa też nie w smak mi jechać.. Ble.. Następnym razem może.

Mitch to śmiało możesz wpaść wczesniej będzie pare samochodów wiec na pewno nudzić się nie bedziesz jak się zjawimy to pochwalisz sie wyrkesem z hamowni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super raz dwa, moze ktoś by wziął kamere i jakiś filmik zmontujemy - "Hamowania spotkanie" :D

 

JAkoś ładnie się zmontuje walnie się skady wykresów i kozak film będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Super raz dwa, moze ktoś by wziął kamere i jakiś filmik zmontujemy - "Hamowania spotkanie" :D

 

JAkoś ładnie się zmontuje walnie się skady wykresów i kozak film będzie :)

 

Jak nie zapomnę to wezmę :D.

Jeszcze jakieś 33,5 godziny...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie korki :D

Z mineralnej polecisz na Michalowice, stamtad na Piaseczno, z Piaseczna na Ursynow :P Spot jest o 17 ale potrwa pewnie do ok. 19 a wtedy korkow nie ma juz. Mozesz po pracy wstapic na big tasty do mc donalda po drodze :D

No wiesz, skróty i objazdy mam już opracowane prawie do perfekcji ;) A korki w piątek z pewnością do 19 będą ;) Anyway, Coobcio mnie przekonał i przyjadę.

 

P.S. gdzie pracujesz skoro masz tylko 0,5 km do Mineralnej?

W budynku Metro Group (real, Media Markt).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...