Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

DYNO DAY - wjazd na hamownię 40zł <20 stycznia>


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Seryjnie S14 (nie A) nie spotkałem sięzeby miały więcej jak 240Nm...

Najbliżysz seri to chyba Jest 200SX Suchara - całkowicie nowy dolot, duzy IC i ma 238NM i 196KM.

 

Bannana bije serje na głowe i to strasznie ! ! !

 

S14a mają nieco luźniejsze wydechy jak gole S14 więc myślę że mogą mieć w seri te deklarowane przez producenta 200KM a moment jak będzie 250 - to nalezy się super mega hiper cieszyć :lol:

 

Ps. Adamus czy dla Ciebie 45KM z wydechu to mały przyrost mocy :?: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha dziękujemy :)

Jak dobrze pójdzie to ja dzisaj swój zamieszczę... Tak po ulicy z rana się poslizgalem i wystroiłem fure do 3500 obr.min z AFR w przedziale 14,7-15 będzie malutko palić, a na homowni zrobie odpowiednią korekte przy dawaniu gazu do deski zeby na bogato szło i mozliwie jak najwięcej KM wyszło :D

 

Niech no Maciek tylko dotrze na hamownie i mi ją uruchomi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Adamus czy dla Ciebie 45KM z wydechu to mały przyrost mocy :?: :twisted:

tyci tyci :lol:

to jest piekne ze w seryjnych 200sx'ach zmiana wydechu daje fantastyczne wyniki!

mowiles ze wydech na s14a jest mniej restrykcyjny? czy nie sa one identyczne oprocz tego ze s14a ma 2 caty a nie jeden jak w s14??

a co do nietrzymania serii, wpadlem pewien czas temu na: TEN ARTYKUL

jak widzisz na papierze trzyma i z wydechem mocno serie przebija. ale to nie potwierdza zadnej reguly.

coz... za tydzien/dwa zmierze swojego i mam nadzieje ze sie nie wqrze :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchar meirzył swoją S13 z SR20DET, z duzym FMIC, pompa walbro, stożkowy filtr poweitrza i mu wypluło 196KM oraz 238Nm - jak widać mało ciekawe przyrosty jak na tyle roboty +5KM i 2Nm...

 

Ps. ja się mierze i hamuje w poniedzialek dopiero, myślę że mocy będzie mniej jak za dawnych dobrych czasów N/A (teraz kolektor mam 4-1...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZiś pierwszy raz dorwałem się do laptopa i Męczyłem Makćka o kolejne probny na hamowni... Po ok 20. probach udało mi się wystroić dodatkowe 11KM i 11Nm po więcej info tutaj:

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?p=142118#142118

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

moze wybierze sie ktos w przyszlym tyg do Macka na pomiar :?: teraz nie moge sie do niego dodzwonic ale bede go jeszcze atakowal i chce sie z nim umowic na jakis dzien. jesli ktos chetny to tez wspomne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będe jechał, Kivi bezie jechał, pewien PUG 206 GT i moze jeszcze ktoś się znajdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...