Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10] Regulacja reflektorów


Gość misiek_83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość misiek_83

Halu wszystkim :D W mojej P10 slx z 91 roku :lol: nie ma mozliwosci ustawienia reflektorow.Chodzi mi o to ze jak zaladuje bagaznik,swiatla swieca za wysoko i nie ma mozliwosci ustawienia ich :shock: Nie mowcie tylko ze mam otwierac maske i krecic przy lampach :? Jak dla mnie to straszna lipa,el.lusterka itd.a swiatla :?: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

między siedzeniami? z tego co pamiętam to w P10 jest przy kierownicy po lewej stronie na desce opczywiście hmm chyba w każdym Nissanie tak jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

między siedzeniami? z tego co pamiętam to w P10 jest przy kierownicy po lewej stronie na desce opczywiście hmm chyba w każdym Nissanie tak jest :)

 

Między siedzeniami.

 

Dokładnie tak, regulacja jest w tunelu między siedzeniami obok hamulca ręcznego.

 

Pozdrawiam

Delphi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

no mam identyczny problem. nie ma regulacji swiateł. czy kupujac to pokretlo i silniczki do swiateł bedzie trzeba prowadzic cala instalację czy wystarczy sie wpiac pod kostki ktore umocowala fabryka???? a jak tak to gdzie one sa i jak wygladaja????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy kupujac to pokretlo i silniczki do swiateł bedzie trzeba prowadzic cala instalację czy wystarczy sie wpiac pod kostki ktore umocowala fabryka???? a jak tak to gdzie one sa i jak wygladaja???

 

więc pokrętło jest koło ręcznego musiał byś rozebrać to całe i zobaczyć czy wtyczka leży.. i zobacz koło reflektorów czy są wolne wtyczki jak są porób fotki to ci powiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna zrobic samochod bez regulacji swiatel?To nie ma sensu.

każde auto ma regulacje tylko że twoje klosze mają regulację ręczną

Ta regulacja jest tylko do wyregulowania na przegladzie np.Normalnie nic sie tam nie powinno grzebac.Przeciez nie bede otwieral maski i za kazdym razem przestawial jak bede mial bagaznik pelny :D Regulacja reczna to mi sie kojarzy z pokretlem gdzies kolo kierownicy,ma ono takie jakby ciegno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łam sie JA mam gt z 94 i terz mam EXTRA RECZNA

 

[ Dodano: Czw 06 Wrz, 2007 17:12 ]

Nie łam sie JA mam gt z 94 i terz mam EXTRA RECZNA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam 91 i mam :D
A masz wszystkie szyby elektryczne,lusterka+podgrzewanie? :diabel:

 

tak szyby wszystkie latające i lusterka elektryczne + podgrzewane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tez dziwnie elektryczne ustawianie lamp lusterek i ogrzewanie lusterek a szybek niestety juz nie:( ale bede montowal:D i dziury w dachu mi jeszcze brakuje ale bawic sie w przeszczep to za duzo zabawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...