Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] jak zrobić autodiagnostykę w GA 16DS???


Gość maglev

Rekomendowane odpowiedzi

tzn. nie można w ogóle tego sprawdzić? :shock: :shock: :shock: , bo mam chyba winowajcę wysokich obrotów, padła sonda - podaje 0,26 volta a powinna między 0,83-0,92V, mam jednak obawy że to nie tylko to :cry:...a tak w ogóle gdzie można tanio zaciągnąć sondę? pomocyyyy :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się dobrze orientuje to w "Zrób to sam" jest opis autodiagnostyki silnika 2.0 przy 1.6 piny są obrucone o 180*czli patrząc na gniazdo w silniku 1.6 piny do zwarcia będą znajdować się u samej góry po prawej stronie pierwszw dwa..Tak mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz w ogóle kontrolką check engine? bo u mnie nie ma

nie nie mam check engine, ale już wyczytałem ze gaźnikowe nie miały kompa więc autodiagnostyki sposobem na coobciowego druta nie zrobisz :x (heh jak to zabrzmiało) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, niestety kompa nie uświadczysz. U siebie też chciałem kiedyś zrobiś autodiagnostykę.

W GA16DS jest jednoprzewodowa sonda więc wydatek nie będzie duży - nowa sonda uniwersalna NGK (numer: 1951) to maks. wydatek 220 PLN, Magneti Marelli ( numer: 465016331010) maks. 130 PLN.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, niestety kompa nie uświadczysz. U siebie też chciałem kiedyś zrobiś autodiagnostykę.

W GA16DS jest jednoprzewodowa sonda więc wydatek nie będzie duży - nowa sonda uniwersalna NGK (numer: 1951) to maks. wydatek 220 PLN, Magneti Marelli ( numer: 465016331010) maks. 130 PLN.

Pozdrawiam

dzięki Hoover za info w sprawie cen, jestem ci zobowiązany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...