Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Zawieszenie klapło


Gość PAULO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cornholio78

chyba chodzi Ci o gumy zakładnae w spręzynę między dwa dolne zwoje? z tego co wiem to są podzielone opinie na ten temat ale nie stosowałem więc nie będę świrował. Według mnie lepiej chyba kupić używane sprężyny ale w dobrym stanie lub poszukać tanich nówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym kupil nowe - z uzywkami jak to z uzywkami - nie wiadomo w jakim sa stanie - moze nawet w gorszym niz te obecne!! a nowe zamienniki chyba nie sa az takie drogie - wymienialem w popredniej P10 ale nie pamietam ceny, co do podkladek to nie wiem ale wolalbym nowe sprezyny

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz zdaża mi sie wozic ciezkie przedmity w bagażniku, a no i moze dalego ze chciałem troche podniesc tyl mijej primerki do góry postanowilem zakupic takie gumy i wlożyc w sprezyny. Efekt jest taki ze przy wlazeniu ciezaru do bagaznika auto, tyl auta nie idzie prawie wogole do dolu. Minusem jest to ze auto jest twardsze. Ja zalożylem sobie ze jak mi sie troche amorki z tylu wywala to wtedy wymienie razem ze sprezynami na nowe. Czytalem ponoc ze lepiej jak juz sie zdecydujesz na zmiane spezyn to lepiej poszukac jakiz orginalnych uzywek niz kupowac polskie zaminniku, bo te ponoc zbyt szybko sie zuzywaja.

 

Jakby co to widzialem ze Pavoolon sie wyzbywa swoich wiec moze ci zapasuja http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=12662

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daj się tylko skusić na regeneracje spręzyn, ja kiedys tak zrobiłem w Kadecie i miałem dupe podniesioną do góry i sztywny jak cholera. Oni je rozhartowują rozciagają i znowu hartuja a efekt jest taki, ze wynik takiej operacji jest czesto przypadkowy i odbiegający od zamierzen.

Do dzis choc juz auta nie mam od kilku lat nie wiem tylko dlaczego sie z tym męczyłem zamiast reklamować :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam!!

 

Podpinam sie pod ten stary temacik...

 

Otóz sprawa jest taka,że ten "tył Primerki jakis jest taki niski"..

Moze nie od razu oklapł,bo niby jak postawie na prostym to wychodzi ze jest ok..ale robi wrazenie ze tył jest za nisko.

 

Jak wrzuce na poklad 3osoby na tył to gleba jak nic i zjazdy z krawezników otarcia 100%.

Niewiem juz czy robi takie wrazenie czy jednak jest cos nie tak...

 

Dodam ze jak sie patrzy z daleka to tak jakby przeswit na przednim byłwiekszy jak na tyle.

 

Co robic??Bo troszke mnie to denerwuje(zwlaszcza uwagi innych"co Ci tak tył siedzi")

 

Amorki mam dobre Kayaby gazowe.Aha mam haka(juz był jak kupiłem).Moze Primka ciagala sporo i tak jej sie ten tył umeczył ze tak siedzi???

 

Prosze o porady,no a moze mial ktos cos takiego i co zrobił??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha mam haka(juz był jak kupiłem).Moze Primka ciagala sporo i tak jej sie ten tył umeczył ze tak siedzi???

U mnie też był hak i tył też wyraźnie był zaniżony. Gdy go sobie wymontowałem żeby powalczć trochę z korozją to okazało sie że auto w końcu zaczęło prosto stać. Skubany ze 25 kilo ważył. Wywaliłem całkiem bo mi niepotrzebny i prima wygląda do rzeczy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko że czasem ten hak sie przydaje..wiec raczej pasuje coby został :/

Poza tym ostatnio kolo w cienkim chcial zaparkowac u mnie w bagazniku wiec tez sie przydaje :)

 

Hmm ..sprężyny padły??

Chlopaki a jakby wrzucic 4sprezyny z GT??do moich amorków??

Mam po taniości takowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym ostatnio kolo w cienkim chcial zaparkowac u mnie w bagazniku wiec tez sie przydaje

:D Wiadomo, przyczepka to nie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...