Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Zawieszenie klapło

Guest PAULO
 Share

Recommended Posts

Mam prożbe!!! Moja primerka ostatnio troche klapła :( podobno jakieś gumy rozwiązują problem? wie ktoś oco chodzi i czy to ma sens??? DZIEKI POZDROWIONKA 8)

Guest cornholio78

chyba chodzi Ci o gumy zakładnae w spręzynę między dwa dolne zwoje? z tego co wiem to są podzielone opinie na ten temat ale nie stosowałem więc nie będę świrował. Według mnie lepiej chyba kupić używane sprężyny ale w dobrym stanie lub poszukać tanich nówek.

ja bym kupil nowe - z uzywkami jak to z uzywkami - nie wiadomo w jakim sa stanie - moze nawet w gorszym niz te obecne!! a nowe zamienniki chyba nie sa az takie drogie - wymienialem w popredniej P10 ale nie pamietam ceny, co do podkladek to nie wiem ale wolalbym nowe sprezyny

pzdr

Poniewaz zdaża mi sie wozic ciezkie przedmity w bagażniku, a no i moze dalego ze chciałem troche podniesc tyl mijej primerki do góry postanowilem zakupic takie gumy i wlożyc w sprezyny. Efekt jest taki ze przy wlazeniu ciezaru do bagaznika auto, tyl auta nie idzie prawie wogole do dolu. Minusem jest to ze auto jest twardsze. Ja zalożylem sobie ze jak mi sie troche amorki z tylu wywala to wtedy wymienie razem ze sprezynami na nowe. Czytalem ponoc ze lepiej jak juz sie zdecydujesz na zmiane spezyn to lepiej poszukac jakiz orginalnych uzywek niz kupowac polskie zaminniku, bo te ponoc zbyt szybko sie zuzywaja.

Jakby co to widzialem ze Pavoolon sie wyzbywa swoich wiec moze ci zapasuja http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=12662

mam założone takie gumy- po 2 z każdej strony tylko z tyłu- twardsze zawieszenie i amorki oszczędza-cena 1 gumy to w sklepie 4 zł. chyba warto!!

Nie daj się tylko skusić na regeneracje spręzyn, ja kiedys tak zrobiłem w Kadecie i miałem dupe podniesioną do góry i sztywny jak cholera. Oni je rozhartowują rozciagają i znowu hartuja a efekt jest taki, ze wynik takiej operacji jest czesto przypadkowy i odbiegający od zamierzen.

Do dzis choc juz auta nie mam od kilku lat nie wiem tylko dlaczego sie z tym męczyłem zamiast reklamować :x

• 2 years later...
Guest marceli

Witam!!

Podpinam sie pod ten stary temacik...

Otóz sprawa jest taka,że ten "tył Primerki jakis jest taki niski"..

Moze nie od razu oklapł,bo niby jak postawie na prostym to wychodzi ze jest ok..ale robi wrazenie ze tył jest za nisko.

Jak wrzuce na poklad 3osoby na tył to gleba jak nic i zjazdy z krawezników otarcia 100%.

Niewiem juz czy robi takie wrazenie czy jednak jest cos nie tak...

Dodam ze jak sie patrzy z daleka to tak jakby przeswit na przednim byłwiekszy jak na tyle.

Co robic??Bo troszke mnie to denerwuje(zwlaszcza uwagi innych"co Ci tak tył siedzi")

Amorki mam dobre Kayaby gazowe.Aha mam haka(juz był jak kupiłem).Moze Primka ciagala sporo i tak jej sie ten tył umeczył ze tak siedzi???

Prosze o porady,no a moze mial ktos cos takiego i co zrobił??

Aha mam haka(juz był jak kupiłem).Moze Primka ciagala sporo i tak jej sie ten tył umeczył ze tak siedzi???

U mnie też był hak i tył też wyraźnie był zaniżony. Gdy go sobie wymontowałem żeby powalczć trochę z korozją to okazało sie że auto w końcu zaczęło prosto stać. Skubany ze 25 kilo ważył. Wywaliłem całkiem bo mi niepotrzebny i prima wygląda do rzeczy. :)

Guest marceli

No tak tylko że czasem ten hak sie przydaje..wiec raczej pasuje coby został :/

Poza tym ostatnio kolo w cienkim chcial zaparkowac u mnie w bagazniku wiec tez sie przydaje :)

Hmm ..sprężyny padły??

Chlopaki a jakby wrzucic 4sprezyny z GT??do moich amorków??

Mam po taniości takowe...

Poza tym ostatnio kolo w cienkim chcial zaparkowac u mnie w bagazniku wiec tez sie przydaje

:D Wiadomo, przyczepka to nie wszystko.