Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

100 NX drag

Guest egon
 Share

Recommended Posts

NIezły niezły... Kolektor wydechowy dlugi jak choelra i do tego taka bycza turbina - ale to musi mieć laga :lol:

Już go kiedyś widziałem w necie, ale nie ukrywam,że super potwór. 2.0 Turbo+Podtlenek może sporo namieszać szczególnie w takim małym autku i z 1000KM pod maską.

o Kurczaki teraz dopiero zaówarzyłem że ta nysa nie ma Intercoolera hmmm :roll:

o Kurczaki teraz dopiero zaówarzyłem że ta nysa nie ma Intercoolera hmmm :roll:

Myślisz,że stawiałby zbyt duży opór zasysanemu powietrzu i więcej by się na nim straciło niż zyskało czy poprostu nie zmieścił się?? W fajnym miejscu ma chłodnice...

Coś mi się wydaje że u niego za chlodzenie dodatkowego powietrza odpowaida Nitro i do tego wtrsyk wydo do kolektora ssacego (to czerwone z niebieskimi przewodzikami po lewej od koelktora)

nx9.jpg

A myślisz,że natrysk wody na denko tłoka też ma żeby obniżyć temperatuje tłoków i komory spalania, bo coś mi się wydaje,ze ta chłodnica to na niewiele się zdaje.

A myślisz,że natrysk wody na denko tłoka też ma żeby obniżyć temperatuje tłoków i komory spalania, bo coś mi się wydaje,ze ta chłodnica to na niewiele się zdaje.

masz namyśli natrysk oleju na denka tloka... tak to jest po to żeby obnizyć temperature tloków, przy duzych doladowaniach nie rzadko przekracza ona 1200*c - tem gazów wylotowych

u GRE przy 0,8 bara doladowania często dochodzi do 950*C więc cieplutko w Alberta Audi S2 o mocy ok 600KM temperatura ta chwilami przekraczała 1200*C :shock:

masz namyśli natrysk oleju na denka tloka... tak to jest po to żeby obnizyć temperature tloków, przy duzych doladowaniach nie rzadko przekracza ona 1200*c - tem gazów wylotowych

u GRE przy 0,8 bara doladowania często dochodzi do 950*C więc cieplutko w Alberta Audi S2 o mocy ok 600KM temperatura ta chwilami przekraczała 1200*C :shock:

przekracza u mnie 950 stopni jak jade na pełnym ogniu od 1ki do konca 5ki , [przy predkości 240+km/h wiec nie za często tak sie jezdzi :roll: ,z tego co ja pamietam :P

• 4 weeks later...