Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

BIALE ZEGARY I OGOLNE BAJERY ;]


Gość uki_8
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ;] Na fotum jestem nowy ale maxima j 30 juz smigam od paru miesiecy.....niestety mialem pecha bo miesiac po zakupie auto zaczelo sie sypac.....pompa wspomagania....alternator.....centralny zamek....nie trzyma wolnych obrotow na gazie.....aczkolwiek teraz autko jest u elektryka i zrobi co sie da ;] mam pytanko dotyczace tematu czyli bialych zegarow ;] czy ktokolwiek z tu obecnych takowe posiada ?? jak tak to chcialbym sie dowiedziec gdzie mozna je zdobyc za free lub za jak najnizsza cene oraz w jaki sposob mozna jeszcze upiekszyc to wygodne autko i jakie amorki zamontowac....bo w mojej wersji sa sportowe ktore na nasze drogi sie nie nadaja przez co szyba jest peknieta bo auto jest za niskie i za sztywne.....Pozdrawiam i dzieki za odpowiedz ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam biale zegary a o co chodzi??

hehehe. zartuje. ja mam maxime A32 wersja US tam tez mieszkam tak wiec moge do maximy wszystko kupic po za***istych cenach. ty mowisz ze masz J30. jaki rok i model silnika co sie wowczas wymysli. z amorkami tez da sie zalatwic. nie ma rzeczy niemozliwych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec jak moge zrobic i czy wogole jest to mozliwe aby zrobic samemu biale zegary do mojej kochanej j30 lub gdzie moge je kupic....na allegro jest lipa z czesciami.........wczoraj sprawdzalem :( no a jesli chodzi o kase to staram sie teraz o to aby bylo jak najtaniej bo niestety jestem biednym plskim studentem zaocznym na polibudzie....:( i sam semestr kosztyje mnie 2 tys... a w maximke juz wlozylem prawie 3 tysiace.... to jak ktos pomoze mi z tymi zegarami ? a moze ma ktos ksiazeczke dotyczaca tego autka samodzielne naprawy itp.... opisy co jest dzie w elektryce itp ;] pozdrawiam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i sam semestr kosztyje mnie 2 tys... a w maximke juz wlozylem prawie 3 tysiace....

 

Bez urazy, ale może trzeba było pomysleć o tańszym autku ?

Koszt samochodu to nie tylko koszt zakupu .. a także cała eksplotatacja.

Białe zegary na zamówienie do dowolnej marki auta robi gość za allegro. Poszukaj sporo tego zwykle wystawia, jednak nie wiem czy to na kieszeń biednego studenta ..

 

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe az tak biednym studentem to nie jestem... ;] moj poprzedni samochodzik to vw polo i w nim wszystko sam robilem

;] wzory zegarow razem z opisem jak je zrobic znalazlem w necie a do j30 ciezko....na allegro szukalem ale nigdzie nie ma do nissanka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co wystawiają na aukcjach to namiastka tego co posiadają sprzedający :shock: należy do każdego zapytać o poszukiwaną część i jak ma to się odezwie :) ja w ten sposów kupiłem kilka części i jestem zadowolony z tranzakcji(nawet po za allegro od gostków z allegro :wink: )

8) trzeba wykazać się troszkę sprytem a nie czekać aż do rączki podadzą 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;] Na fotum jestem nowy ale maxima j 30 juz smigam od paru miesiecy.....niestety mialem pecha bo miesiac po zakupie auto zaczelo sie sypac.....pompa wspomagania....alternator.....centralny zamek....nie trzyma wolnych obrotow na gazie.....aczkolwiek teraz autko jest u elektryka i zrobi co sie da ;] mam pytanko dotyczace tematu czyli bialych zegarow ;] czy ktokolwiek z tu obecnych takowe posiada ?? jak tak to chcialbym sie dowiedziec gdzie mozna je zdobyc za free lub za jak najnizsza cene oraz w jaki sposob mozna jeszcze upiekszyc to wygodne autko i jakie amorki zamontowac....bo w mojej wersji sa sportowe ktore na nasze drogi sie nie nadaja przez co szyba jest peknieta bo auto jest za niskie i za sztywne.....Pozdrawiam i dzieki za odpowiedz ;]

nie zwalaj na amorki.

dobry sztywny niski zawias ma wiecej dobreg niz zlego. a szyba nie koniecznie padla od zawiasu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec jak moge zrobic i czy wogole jest to mozliwe aby zrobic samemu biale zegary do mojej kochanej j30 lub gdzie moge je kupic....na allegro jest lipa z czesciami.........wczoraj sprawdzalem :( no a jesli chodzi o kase to staram sie teraz o to aby bylo jak najtaniej bo niestety jestem biednym plskim studentem zaocznym na polibudzie....:( i sam semestr kosztyje mnie 2 tys... a w maximke juz wlozylem prawie 3 tysiace.... to jak ktos pomoze mi z tymi zegarami ? a moze ma ktos ksiazeczke dotyczaca tego autka samodzielne naprawy itp.... opisy co jest dzie w elektryce itp ;] pozdrawiam ;]

hhe no niezle czyli teraz robisz tuning tanim kosztem.,

wiesz lepiej bylo kupic seicento shumaher przynajmniej bys mogl w nim cos tanio wydlubac. i byly by efekty

a w maximie wstawisz biale zegary wyciete z kartonu ( moze w wersji lux je zalaminujesz) :))

nie obraz sie ale jak sie jest studentem bez kasy to nie kupuje sie fury z wyzszej gorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarabiam 2,5 klocka ale szkam czesci dobrych i tanich jak kazdy ;] pozatym ciezko gdziekolwiek znalezc czresci do mojej j30. szyba poszla od amorkow bo auto jest za niskie i przy wiekszej predkosci i zmianie pasa przez je***e koleiny auto wali wzmocnieniem podwozia o asfalt przez co buda chodzi i naruszyla szybe. dajcie mi konkretne namiary na czescie jezeli takowe macie a nie udawajcie najmadrzejszych bo nie poto wstawilem tu ten post. szukam czesci jezeli ktos ma jakies namiary to bede wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...