Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11 GT Adasia>>>>>mody&more power


akarczma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czepilem sie samochodu,zima za oknem,motocykla nie mam jeszcze a cos trzeba robic.

A wiec zmiany w nysie:

 

wyciety katalizator

walki swiatka

filtr stozkowy

przyspieszenie zaplonu

filtr na odme :shock:

 

Zmiany style:

alu dywany

alu pedaly sparco

ozdobna koncowka wydechu

 

 

Audio

Pioneer DEH 7600

skrzynia 2x1000W przy 2 ohm napedzana dwoma wzmacniaczami Boschmann 1900W,nad ewentualnym brakiem pradu czuwa kondensator 1F POWER SIGNAT,reszta glosnikow jak na razie seria ale do wymiany

 

poki co mam instalacje gazowa co pier**li cala robote ale za pare miechow jej nie bedzie.

Szykuje sie do zrobienia calego wydechu>>>Grabowski

i zrobie wtedy pomiar na hamowni.Jak bedzie cieplej do dolot i filtr w nadkole. Zdjecia wkrotce.

 

Glosnikow mi sie nie chce wymieniac bo mi sie nie chce.

A tak wyglada jak byla dziewica.

silnk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78

no to tyle bla bla :) a jak zmiany wpłynęły na osiągi? masz już jakieś konkretne liczby sprzed i z po tuningu? czy na razie odczucia że wg Ciebie jest lepiej. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO będzie mierzyć maszyne z chłopakami w Lublinie się ustawiają.

Teraz Akarczma jeszcze wydech będzie odetkiwać i to po całości - 2,5 cala pełen przelot :)

 

Ps. zapodaj fotę filtra na odme, ciekawe jak to teraz z nim wygląda :wink:

 

Pss. W chwili obecnej Auto z mikserem od gazu do 60mil (96km/h przyspiesza w 8,5sek a na ćwiartkę ma ok 16,8sek)

 

Czyli "tylko" nieco gorzej niż serja :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zalozeniu gazu gorzej(mowa caly czas o benzynie),po wycieciu kata lepiej,po stozku lepiej, po walkach miod :lol: ale zeby to wszystko gralo musze wywalic gaz,poki co blokuje koniki,no ale cos za cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musiż całkowicie rezygnować z gazu wystarczy przejść z tej instalcji ktorą masz ta III lub IV generacji wtedy nie ma żadnej zwęrzki w dolocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze o co chodzi pasuje idealnie :)

A reszta dobrze zaślepiona - może byś tak całokształt pokazał co ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78

dlaczego takie fajne auto kaleczysz tuningiem z biedronki typu aluminiowe wycieraczki w dodatku nałozone na zwykłe? nie lepiej zostawić normalne, delikatne wnetrze? niektóre dodatki podśmiarduja odpustem. Co do gazu Coobcio dobrze gada: wielopunktowy full group a najlepiej sekwencyjny lub sekwencyjny w fazie ciekłej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tu wszystko Co Ci potrzeba do przerobienia swojej instalcji na pelną sekwencje tym samym, pozapozbyciem się zwęrzki w dolocie diametralnie poprawisz parametry pracy silnika zarówno na gazie jak i na benzynie prosze:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=79956040

 

Ten mod zdecydowanie najlepiej wpłynie na osiągi Twojego auta w tej chwili, do setki powinno spaść coś kolo sekundy, wydech zrobisz później...

 

KUP DZIŚ nowy Gaźik :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam inny plan.kolo kwietnia wywale cala instalacje,odetkam dolot,pozbede sie dodatkowych kilogramow.i bedzie cacy.a narazie wydech u Grabowskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo zamiast sekwencji jak cie nie stac teraz wywal mikser i kup blosa.odetka ci dolot i na pewno sie poprawi zarowno na gazie jak i na benzynie. licze ze jakies 10KM do przodu :twisted: koszt znikomy i 5 min. roboty :P

mblos_06.jpg

mblos_03.jpg

mblos_02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

440 zł.spory koszt.mam gaz tylko dlatego ze duzo jezdze.jakbym mial cos kombinowac i placic 500zł to bym wywalil instalacje i doplacal do jazdy na benzin,i lepiej bym na tym wyszedl.spokojnie.do maja gazu nie budiet.dzieki za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Maja są już zawody na ćwiartkę nieco wczesniej pozbąc się tego gazowego zasyfiacza SR20DE :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

440 zł.spory koszt.

eee przesada, kosztuje 360zl :roll: duzo wiadomosci na temat tego urzadzenia jest na forum forda:

http://forum.fordclubpolska.org/tematy22/g...zek--vt5828.htm

u mnie na blosie spisuje sie doskonale a moc wyzsza niz na benie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...