Jump to content
Części Nissana - iParts.pl
Sign in to follow this  
akarczma

P11 GT Adasia>>>>>mody&more power

Recommended Posts

akarczma

360 plus wysylka i ktos to musi zalozyc i masz 500zl jak w dym.a co mi to da patrzac w przyszlosc?teraz uwolnie koniki a w kwietniu i tak to wyrzuce.

zamiast to kupowac wydam troche wiecej na pelny wydech i bedzie mlodziezowo.

Coobcio

Tak Trzymać Męski plan, Jezdzij na Gaziku - oszczedzaj na paliwie a potem na bogato wydech i moze SMT6 ??

SPEEDY

8) Ciekawe czy ktoś już coś takiego montował u siebie i jak się sprawujemoże warto?

Guest sr20di

Witam ! Jest ktos obeznany bardziej w temacie BLOSA i wie czy sprawowalo by sie to w jednopunkcie ??? Bylo by dlubania od cholery ale moze warto ??? Stozek mam , odcinka nie dziala.(sorki za pisownie ale z telefonu pisze)

Coobcio

Chłopaki moze załóźnie osobny temat w dziale Tuning i nie róbcie tu bałaganu bo będe zmuszony zawiadomić odpowiednie władze.

Temat jest dokłądnie o poprawie osiągów Fury Adasia :)

Chłopak zbiera na wydech a po nim kolej na pozbycie się gazu raz na zawsze i leczenie leszczy w potencjalnie znacznie mocniejszych i bardziej sportowych wozach :D

SPEEDY

8) Sorry nie wiedziałem,że to aż takie faux pa ,skoro Adaś miał problemy z gazem a jednak oszczędza to może to urządzenie pozwoliło by mu na bestreso wą jazdę,a po przełączeniu na benzynę nie ograniczało by osiągów na pb95?

akarczma

kasa jest.tylko sytuacja nie teges.jak biznes sie rozkreci to polece po calosci.mysle Coobcio ze pod koniec lutego trzeba bedzie wydech robic. :lol:

akarczma

tak wyglada sprawca mego upodlenia,obiekt mojej zemsty :lol:

mixer.jpg

SPEEDY

Wygląda jk palnik kuchenki turystycznej,nic dziwnego,że nie jedzie :wink:

Guest KOSA

o żeszty ale ci doj**ali ......... mój mikser był o wiele wiekszy nie zabierał tyle dolotu.......... gorace współczucia dla Twojej Primerki, niech wraca do zdrowia jak najszybciej

Coobcio

O jezusisku ranu julek.... po wywaleniu tego wzrost mocy ze 30 koni...

Ps. wywal to i dokonaj jazdy probnej chociaż jeden dzien posmigaj bez tej zatyczki a zobaczysz co to znaczy miec power - chociaz warunki na drodze temu nie sprzyjają... :roll:

akarczma

z drugiej strony fajnie miec swiadomosc ze sa koniki ale nie uzywa sie ich.zrobie jeszcze full wydech to tez cos da.a jak wywale gaz to bedzie mile zaskoczenie, nagle plus xx konikow.

pavoolon

ten mikser jest tragiczny :lol: bedziesz mial cale stado darmowych kucy po jego wywaleniu

VQPower

o qr** a co to wogole jest??

ja jakbym mial cos takiego w dolocie to bym sie chyba pochlastal

Coobcio

To jest KONIO bijca panie Wielki Wacu.

Ja bym to zdemontował dosłownie na pare godzinek i pobawił sie nowym wcieleniem bolidu :D

Guest KOSA

jak bedziesz odłaczał gaz to pamiętaj o odłączeniu wszystkich kabelków jakie gazownicy podopinali i popodłanczaj wszystko od nowa, bo ja własnie mam różne jaja z kabelkami po wywaleniu instalacji, poza tym pewnie bedziesz musiał wyregulować wolne obroty bo gazownicy je mocno podkrecili żeby silnik chodził na tej zwężce

akarczma

ci co zakladali mi beda wymontowywac.spoko maroko.

SPEEDY
:lol: Teraz to ja ci się wcale nie dziwię,że nie chcesz jeżdzić na lpg

pavoolon

Akarczma, podjedz do gazownika niech sprawdzi AFR, ja dzisiaj bylem i wyszlo ze jest za ubogo - przy 5400 obr jest 15,21. jak bedzie cieplo to podjade jeszcze raz to sprawdzic gdzie indziej ale po dzisiejszym pomiarze wychodzi ze lepiej nie katowac auta dopoki sie nie wystroi kompa

Coobcio

Lepiej nie katować waszych maszyn bo strasznie ciplo mają w komorze splania - tak jak ja na codzien w trubo :D

SMT6 i strojonie - nie obejdzie się bez tego ale to kolejne KM UP UP !!

akarczma

bylem u gazownika.mieszank auboga byla i juz jest ok.to poki co nie krece tak silnika.poczekam na wydech i kompa.

akarczma

porownalismy nasze primery na spocie w Lublinie,moja i Tickiego p10 SRi.i szly rowno,przez cala al.solidarnosci nawet o centymetr ani sie oddalaly ani przyblizaly.kara boza ten gaz.ale jusz niedlugo.bez hamowni moge powiedziec ze uzywam w tej chwili ze 130pare konikow.ale wies

Ticky

Potwierdzam. Moze troche wczesniej ruszyłem dlatego miałem czerwone GT w prawym lusterku ale czekałem kiedy mnie łyknie a tu 100 i nic 150 i nic cały czas go widze w tym samym miejscu :lol: Ja sie tam ciesze ale na wiosne to chyba baty dostane oj dostane :lol: Chyba ze sam coś grzebne bo u mnie najprawdopodobnie seria czyli 135 kucy (w briefie mam wpisane 150KM 8) )ale w przeciągu najblizszego miesiąca wywalam kata co podobno da mi jakieś 5KM no i koncowy mam do wymiany i nie wiem czy da coś wstawienie czegoś ala sportowego czy to tylko więcej huku. Przemyśle to jeszcze.

akarczma

moze wez ja zmierz na hamowisku :lol:

Coobcio

hehe chłopaki nie bierzecie pod uwagę tego żę u Adasia siedzi jeszcze mega ciężkie audio w bagarzniku no o tym mikserze już nie wspomnę :D

PS. Ticky udrażniaj wydech czyli wywal kata i zamiast końcowego daj coś luźniejszego jakiegoś przelocika...

Co do Akarczmy to czy probowaliście się brać na gazie czy tylko na waszce ?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this