Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11 GT Adasia>>>>>mody&more power


akarczma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z czegos trzeba zyc.niech biznes zacznie dawac kapuste to bedzie mesko.

 

 

ps.bo ile mozna byc bezrobotnym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko.do maja sie wyrobie.narazie musze na meble do sklepu wywalic 8k.

 

[ Dodano: Nie 05 Mar, 2006 ]

nowe zmiany

faa76ca7.jpg

ups.to nie ta fotka :wink:

9d162856.jpg

zatkalem tu i tam

89541847.jpg

nekretka od kremu do stop

2815f4bf.jpg

koncowka lasera :wink:

095761cf.jpg

na dzien dzisiejszy tak wyglada prima

 

[ Dodano: Pon 06 Mar, 2006 ]

Szykuje sie do robienia full wydechu.co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelot z przedziału 63,5-76mm o ile w przyszłości planujesz Turbo, jezeli ma to być mocne N/A spokojnie i to z marginesem (uwzględniając obecne walki) wystarczy Ci 63,5mm (2,5 cala)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kolektora wydechowego mają iść portki w zasadzie im dluższe tym lepiej a potem już groba rura do końca.

Jak nie chcerz za głośno to walnij końcowy tłumik komorowo przelotowy w N/A będzie znośnie a w turbo cichutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie ma to jak sprawdzone Black Flame, GREG76 ma tej samej firmiy, tej samej konstrukcji.

Miałem okazje pośmigać z nim jego primą i wydaje naprawde sympatyczny odgłos a jak się zrobi za głośno to uratować Cię może zatyczka ktora znajduje się w zestawie z tłumikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, pod warunkiem ze sie gdzies nie zgubilo i wtedy juz nie ma ratunku :wink: wydaje mi sie ze ten model jest mniejszy od mojego i ma mniejsza srednice wylotu ale moze sie myle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: Jak się jezdzi z back flame'em na dłuższy dystans np.do Chorwacji,to mozna och... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO i kiedy ruszasz z wydechem ?

Graty dla Ciebie na CAI zamówione - dziś przychodzą DHLem...

 

Pod końcowy tlumik będziesz ciąć zderzak, czy puścisz go tak jak u GREGA76 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w trakcie kupowania klockow i szukania kto to w miare tanio zrobi.troche kiepsko ciac zderzak,chyba zrobie tak jak Greg76, tylko nie wiem jak on zrobil :wink: no ale nie cial zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laczniuk elastyczny, koncowy tlumik, rury sam kupie a ktos mi to tylko pospawa i zamontuje, ew flansze dorobi zaczepy,kolanka itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś jakiś typów co za 250zł by Ci wyspalawli caly wydech - uwarzam że to bardzo dobra cena zwarzywszy ile przy tym jest roboty...

Cene na rury też CI bardzo dobrą powiedzieli, to co potrzebujesz to jakieś 140cm rury 52x1,5 + 3 kolanka, łącznik elastyczny, ok 3,5 metra rury 63,5x1,5 + 5 kolanek no i rurkę o średnicy 10mm coby wieszaki z niej porobić a wez z metr droga nie jest.

 

Flansze zrob w kształcie pierścieni o wewnętrzenej średnicy 63,5mm a zewnętrznej ok 95 a na swoim obwodzie żeby miały przynajmniej 3 otwory na sróby 6mm.

 

Ja w tej chwili do Siebie takie wykonuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w trakcie kupowania klockow i szukania kto to w miare tanio zrobi.troche kiepsko ciac zderzak,chyba zrobie tak jak Greg76, tylko nie wiem jak on zrobil :wink: no ale nie cial zderzaka.

 

tak to wyglada

 

blackflame024.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem wykresy z hamowni naszych koelgów klubowych i znalazłem coś co CIe zainteresuje.

 

Porównaj sobei te dwa wykresy jeden to serja ze zwerzeką w dolocie w postaci miksera gazowego - takiego jak u ciebie mniej wiecej, a drogi wykres po wyjęciu jego:

szeryf1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...