Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11 GT Adasia>>>>>mody&more power


akarczma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie tam pałowania Adaś nie kręcił wyżej jak 7000 a licznikowo do jakiś 7200 by mu doszło co w ralu odpowiada 7100...

 

Ps. Jestem w szoku ile taki silencer zabija mocy - w pednej dobrze znanaje Astrze GSI z Warszawy silencer zamontowany w końcowym tłumiku zabija 13Km - mierzone na hamowni u maćka.

Tłumik z takim diwajsem stwarza opory podobne jak seryjny więc moc w dół...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest grubo.dwu-rurka od kolektora zrobiona profi,mala poprawka i full wydech z kwasa jest:-).no nic lece w kime bo rano do drutowa lece

 

[ Dodano: Czw 06 Kwi, 2006 ]

skonczylem projekt.efekty pozytywne.daje rade.

 

[ Dodano: Czw 06 Kwi, 2006 ]

DSC01850.jpg

DSC01851.jpg

DSC01852.jpg

DSC01853.jpg

DSC01854.jpg

DSC01855.jpg

DSC01857.jpg

DSC01858.jpg

DSC01859.jpg

DSC01860.jpg

DSC01861.jpg

DSC01863.jpg

DSC01864.jpg

DSC01865.jpg

DSC01866.jpg

DSC01867.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś mogło by być jeszcze lepiej jakbyś miał regulator ciśnienia paliwa albo wydajniejsze wtrsyki paliwa z 200SX S14 bo już z mocą grobo jest a seryjny układ poaliwowy nie daje sobie rady - masz dwa miejsca Gdzie AFR wychodzi ponad 13,2...

Załorzymy nową zabawke do paliwka i korekty na hamowni, tak subiektywnie oceniam że coś pod 165KM masz spokojnie zwłaszcza żę silnikiem kręcimy do 7500obr.min :)

 

Ps. Dawaj filma i zdjęcie dwururki :> ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widze tam smt6!!

stroliliscie bez hamowni?? ile dales za smt6?? to moze i ja sobie sprawie jak mozecie to zdobyc za dobra cene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widze tam smt6!!

stroliliscie bez hamowni?? ile dales za smt6?? to moze i ja sobie sprawie jak mozecie to zdobyc za dobra cene

 

Stary tylko na ulicy najlepiej wystroisz auto :mrgreen: Hamownie są naciągane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jak wyciagne audio i instalacje gazowa to Coobciowi da rade moja prima.I bedzie najszybsza prima wolnossaca w PL.

WielkiWac-u nie widziales jak byla zorganizowana akcja zakupu smt-6 na forum npt?

 

[ Dodano: Pią 07 Kwi, 2006 ]

kolo 100kg mniej bedzie:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jak wyciagne audio i instalacje gazowa to Coobciowi da rade moja prima.I bedzie najszybsza prima wolnossaca w PL.

WielkiWac-u nie widziales jak byla zorganizowana akcja zakupu smt-6 na forum npt?

 

[ Dodano: Pią 07 Kwi, 2006 ]

kolo 100kg mniej bedzie:-)

 

cos tam widzialem ale nei chcialo mi sie czytac 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że Adasia Prima jest najszybsza z naszych - oczywiście wolnossacych padaczek... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na hamowni nie sprawdzone ale podaje.jak jeszcze wroce do seryjnej wagi to bedzie calkiem mesko(wzmacniacze2, kondensator,tylna polka,zabudowana skrzynia z mdf-u,zbiornik na gaz i resztki instalacji gazowej,dywaniki alu).Na Bemowo jeszcze sie odelzy fure z czego sie da zeby dobry czas wykrecic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P No ,no jak z jeszcze z P11GT anorektyczkę zrobisz to jest szansa na ładny czas ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam Niskie 15 a może nawet wysokie 14 jak dobrze się ją wybebeszy, naprawde auto ma potencjał. Ze wsystkich P11 jakimi śmigałem ta jest zdecydowanie i bez dwuch zdań najszybsza - ciekawe czy to za sprawą tak męskiego wydechu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś objechałeś mnie Ty paskudo !!

Teraz ty masznajszybsząwolnossącą primere w klubie i w Polsce - MOJE GRATULACJE ! ! !

Kicek dawaj filma :P

 

Na pocieszenie dodam że Adaś mnie skilował ze 100kg skrzynią audio i instalacją LPG :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje,dziekuje.Cobcio dostal baty od GT,rewanz za 2004 rok:-)nic tylko zyczyc dalszych modow .kolejny cel objechac almere Gre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny cel objechac almere Gre

Męski Cel :D

Ps. jak wspominałem nie masz jeszcz idealnie wystrojonego N/A w paru mijescach brakuje paliwa - przed bemowem przydało by się to ogarnąc żeby wysoka 14 była :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo silencera - tez jak go u siebie wyciagnalem to autko normalnie dostalo mocy, normalnie odzylo. Nie sadzilem ze bedzie taka roznica i jezdzilem caly czas z silencerem

teraz juz go na pewno nie wloze spowrotem no moze zima ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku Astry GSI Martioego silencerek zabija w jego przypadku 13Km.

 

Ps. Kicek dawaj Filma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...