Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Spryskiwacz


Gość Arall
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po 10 dniach użytkowania auta zdechł spryskiwacz. Model z 2005 roku. Nie słychać silniczka spryskiwacza do szyb. Myśle, że nie przymarzł, bo "odgrzewałem go w garażu przez kilka godzin". Czy ktoś miał podobną usterkę? Czy można jakoś temu zaradzić bez składania reklamacji? Z góry dzięki z info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie uszkodzeniu uległ silniczek. U mnie tylko kiedys raz przymarzło wszystko ale wina była po mojej stronie bo zapomniałem wlać płynu zimowego. Chyba warto przejechac się do ASO niech oni zerknął pod maskę i powiedzą coś ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słychać silniczka spryskiwacza do szyb.

Kiedyś tak miałem (i to ze dwa razy) w fiacie uno z 1993. Jak widzę technologia nie poszła daleko do przodu :) U mnie trzeba było po prostu wymienić silniczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wyjasniło się. Byłem ze spryskiwaczem w byłem w innym ASO niż ta, gdzie kupłem auto i okazało się, że sprzedawca wlał wg stanu na dzień zakupu (30.12.2005 r.) letni płyn do spryskiwaczy :D i wszystko przemarzło. Dopiero 7 czajników gorącej wody pozwoliło roztopić lód, który zebrał się na silniczku spryskiwaczy. Nie ma jak kupić auto w środku zimy z letnim płynem do spryskiwaczy :D Teraz już wszystko działa jak należy. Ehhh fachowy - sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i okazało się, że sprzedawca wlał wg stanu na dzień zakupu (30.12.2005 r.) letni płyn do spryskiwaczy :D

 

Nie wiem jak to jest, ale odbieralem juz kilka samochodow z salonu i NIGDY nie spotkalem sie aby nalany zostal plyn, sa dwa plyny ktore nie sa nigdy w salonie nalane: paliwo (gleboka rezerwa ;-)) i wlasnie plyn do spryskiwaczy :lol:

 

Ale coz, widac niektore salony leja i nie wiedza co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78
No i wyjasniło się. Byłem ze spryskiwaczem w byłem w innym ASO niż ta, gdzie kupłem auto...

 

tak zapytam, dałeś 51000 za dobrze wyposażoną wersję + dostałes kilka pierdółek typu alarm za friko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...