Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

klapa bagażnika N15


Gość andwojcik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam Almerę 1998 roku (po liftingu) wersja 3-dzwiowa GX. Czy w przypadku tego modelu możliwe jest otwieranie klapy bagażnika przy pomocy pilota prz kluczyku czy też zachodzi konieczność używania tylko wajchy znajdującej się przy siedzisku fotela kierowcy? Jak jest w przypadku waszych samochodów?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma też wersje trzydzwiową z 99 u mnie można otwrzyć przy pomocy wajchy i kluczkiem wkładając w zamek i obracająć ćwierć obrotu. a przy pomocy pilota to nie wiem czy jest taka opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak można. W alarmie musi być dodatkowy kanał i rezygnujesz z otwierania kluczykiem, trzeba odłączyć cięgno do zameczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak można. W alarmie musi być dodatkowy kanał i rezygnujesz z otwierania kluczykiem, trzeba odłączyć cięgno do zameczka.

 

no i jeszcze silownik podlaczyc i powinno dzialac ale czy ktos to ma zrobione to nie wiem.

Musialbys tez w centralce centarlnego miec osobny kanal do otwierania tylko klapy bo bez sensem byloby otwieranie klapy lacznie z wszystkimi drzwiami :wink:

jest to do zrobienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ten sam problem w almerze 98 po lifcie , z tym ze u mnie kluczyk nie chce sie przekrecic wogole, takze nie wiem co jest zle, moge otworzyc tylko ze srodka, mam centralny na wszystkie drzwi ale klape mozna otworzyc tylko ze srodka, czy jest jakas blokada zamka ze srodka zeby nie mozna bylo otworzyc kluczykiem, czy mam to zablokowane czy zamek jest uszkodzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ten sam problem w almerze 98 po lifcie , z tym ze u mnie kluczyk nie chce sie przekrecic wogole, takze nie wiem co jest zle, moge otworzyc tylko ze srodka, mam centralny na wszystkie drzwi ale klape mozna otworzyc tylko ze srodka, czy jest jakas blokada zamka ze srodka zeby nie mozna bylo otworzyc kluczykiem, czy mam to zablokowane czy zamek jest uszkodzony.

 

u mnie to samo :/ kluczyk sie nie kreci w zamku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku napewno nastąpiła wymiana całej klapy bagażnika (inne zapadki kluczyka) więc po tej stronie widziałem problem. Okazuje się jednak, że jest to problem szerszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...