Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

N16 na oponach 195/45/R15...


Gość Maro25
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie nosze sie z zamiarem kupna alufelg do mojej N16, znalazlem fajny sklep www.potn.com, a ze na chwile obecna znajduje sie na wyspach to wlasnie tutaj bede dokonywal zakupu, moje pytanie dotyczy rozmiaru opon ktore dodawane sa do felg (rzekomo gratis :wink: ), czy 195/45/R15 to troszke nie za nisko? Boje sie ze przy takim profilu zawieszenie moze mocno dostac w dupsko :? co sadzicie o alufelgach marki Wolfrace? prosze o sugetie i podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem cos takiego:

 

kbbwqh.jpg

 

producent: BOSS

model: XTT

rozmiar: 17"

szerokosc: 7,5

 

do kompletu dodaja opony 205/40R17 (prawdopodobnie TOYO lub Falken), sruby + dekielki, wszystko funkiel-nowka na gwarancji, wywarzone i gotowe do montazu.

 

cena za komplet 4szt ----> 2450zl (z dostawa do domu)

 

co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fele Wolfrace to jedne z najlepszych felg... Moj ulubiony model to Wolfrace Matrix w kolorze czarnym 8) Do N16 moim zdaniem 15" za male a 17" za duze (GRE potwierdzi). 16" byly by w sam raz. Ja znalazlem te same fele co wyzej w rozmiarze 16" za 236zl/szt. Problem jedynie w rozstawie ale co szkodzi sie spytac czy nie sciagna odpowiedniego.

 

Tu masz link:

http://www.alufelgi.net/index.php?products...&prod_id=14

 

W ogole tam sa mega-tanie fele. Kumpel kupil u nich w zeszlym roku i zadowolony. Moje osobiste zdanie o tych felach powyzej - nie pasuja do N16.

 

Podobaja mi sie natomiast bardzo te:

http://www.alufelgi.net/index.php?products...amp;prod_id=132

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...