Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

tlumik od motoru do samochodu.... :P

INC
 Share

Recommended Posts

co sadzicie o podczepieniu do N15 1.4 tlumika koncowego od hondy cbr 600f ? ;] bo mam okazje cos takiego tanio kupic... i sie zastanawiam jak by to gralo :P

a ten tłumik to seria ??

zmierz jaką ma średnice wlotu, ale z tego co pamiętam to cbr600 ma wąziutkie rurki, zapcha ci tylko wydech .............

wedlug mnie to bedzie wiejsko wyglądało!!!

nie wiem czy wiejsko... wyglada jak kazdy inny "mugen style" :P

zmierz jaką ma średnice wlotu, ale z tego co pamiętam to cbr600 ma wąziutkie rurki

no wlasnie musze srednice pomierzyc....

zdobac od 1100 to bedzie nawet wmiare spelnial swoje zadanie...

od 600 bedzie za maly, bedzie ci blokowal wylot spalin...

no to przesadzane, bede chyba bral ten od gre13 tlumik...

ja wiem czy od 600 bedzie zapychal.. pamietajcie ze 600tki kreca sie z latwoscia do okolo 14tys obrotow... wiec moze jest to podobny przeplyw spalin jak w 1.2 przy 7tys?? tak tylko zgaduje, ale moze :)

kumpel chcial zrobic cos podobnego. mial zamiar puscic dwa karbonowe tlumiki motorowe po obu stronach. do lakieru czarna perla efekt wizualny bylby kozacki i przy dwoch problem z dlawieniem pewnie by nie istnial...

proponuje zeby cos takiego zrobic i dac fote i sami ocenimy czy pasi czy niepasi :wink:

tylko ze chodzi o finanse :P albo ten tlumik albo ten.... wiec wezme normalny :)

Guest wojciul

JA cały czas mam taki pomysł w gowie... Ale myślałem dać dwa tłumiki, żeby nie zmniejszać srednicy wydechu... Nissanek ładnie by brzmiał tak koo 8000....

Guest WOJTUSMAXIMUS02

mam kolege co sie buja kawasaki ninja i za sam wydech ktory ostatnio zmienil jakies tam firmy dal tylko 800$ zielonych ,,,widzialem ten tlumnik niby taka jak stara byla tylko ze stali tytanowej i inny glos dawala

takie autka już widziałem,kołóo mnie jeżdzi stara omega na motocyklowym tłumiku,brzmi tak dziwnie...

• 4 weeks later...

Też miałem założyć motocyklowy wydeszek. Miałem już go w domu od jakiejś 600tki, ale jak podjechałem do tłumikarza to mi zdecydowanie odradził. Powiedział,że są dużo za małe średnice rur w tym tłumiku i bardzo zdławie silnik.