Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Świątki W Praktyce - Sprint Primerą 0-100 km/h

Guest pavoolon
 Share

Recommended Posts

kuwa!!!! :shock: pięknie!!!! to ja juz na moje wałki nie moge sie doczekać!!! w porównaniu do serii to to zapierdiela!!!!! :shock: a co tobedzie po strojeniu!!!WOW serio jestem pod wrażeniem!!

Podaje Podaje - ps jak kreciles film ze tak ladnie zegary widać ?

Ja dzisaj męczyłem Swoją prime wolnossaka i chyba tak dobrze nie idze - gratki ! ! !

Guest pavoolon

dzieki :) auto szlo na benzynie, niedlugo bedzie podkrecany komp gazowy to powinno byc jeszcze lepiej. jesli chodzi o krecenie to opierasz reke z aparatem o gorna czesc kierownicy a prawa tylko do zmiany biegow. na prostej daje rade

Kuba ile Ci wyszlo na rolkach

Guest pavoolon

na letnich oponach powinno byc lepiej, sprzeglo tez sie prosi o wymiane na mocniejsze, to jest kontrolka ABS, gdzies bedzie utleniony kabelek ale mi to odpowiada bo nie chce miec tego badziewia w aucie

:lol :shock: Matulu moja droga,to się nazywa jazda,jak sądzisz ile sekundek dzięki nim urywasz do setki?

:) Mierzyłem czas stoperem 5 razy obserwując film i wychodziło mi za każdym razem 7.2s,czy to może być dobry wynik? :roll:

Guest pavoolon

mysle ze walki powinny urwac jakies 0,7 - 0,8 sek. bajkomierzem nie bylo mierzone bo jest za slisko jak narazie no i na zimowkach trzeba delikatnie ruszac zeby miec choc troche trakcji - tak jak na filmiku. 7,2 czemu nie, hehe calkiem niezle

:) Mierzyłem czas stoperem 5 razy obserwując film i wychodziło mi za każdym razem 7.2s,czy to może być dobry wynik? :roll:

zaloz nowy topic i napisz co modyfikowales bo na serii w gazie to fikcja literacka :lol:

sorry za off-a

masz moze bezposredni link do filmu bo moja przegladarka od pewnego czasu nie otwiera directshow, a bardzo chetnie bym zobaczyl jak autko sie buja :)

no wreszcie zobaczylem :D faktycznie gora nie muli jak w serii i ladnie idzie 8) inwesytcja nie mala ale na pewnym etapie przestaje wystarczac przyspieszony zaplon i zatkany egr :wink:

pozdro :!:

Ej no wypas - aż wziołem stoper do ręki i zmieżyłem Ci czas wyszło mi (bo nie wiadomo dokładnie kiedy był start) ok 8 sek... tylko jak sam mówisz miałes lekko pod górke... może spróbuj nagręcić filmik jeszcze jeden ale na zwykłej prostej i zapodaj na forum... nas to chyba by jeszcze nardziej interesowało :)

Dobrze się pnie, skrzynia fajnie zestopniowana no i odcinka wyzej jak w mojej P10 :oops:

Co do tego filmu kręconego z aparatu trzymanego w łapie to bardoz fajna opcja :D

:o Nie ma co,widać,że się zbiera,aż miło popatrzeć,tylko dobrze zainwestowana kasa przynosi efekty :roll: