Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

luz zaworowy sunny 1.7d


Gość ziomalok

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy mam sunny 1.7d n13 przebieg 274tys i moje pytanko brzmi jaki ma byc luz zaworowy moze sie ktos orietuje bo na forum nic nie znalazlem na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pali ladnie nie ma zadnego problemu tylko sluchac lekkie cykanie szczegolnie jak jest zimny ale na cieplym silniku tez lekko slychac. Pownierzylem wczoraj luz zaworowy ale nie moge nigdzie znalesc prawidlowych danych z ktorymi moglbym to porownac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcinelli

tez miałem takiego diesla tylko u mnie były problemy tzn nierówno pracował na wolnych obrotach ale jak sie okazało to wtryski 2 lały i dlatego, a luzy zaprzyjaźniony mechanik mi sprawdzał i praktycznie były ok, no na jednym był za mały nawet, ale jakie były wartosci to nie wiem. To nie polonez ze zawory co 5 tys sie ustawia, ale mozesz sprawdzic dla penosci, sprawdź tez kąt wtrysku i stan wtryskiwaczy, a jak bedziesz je montował poźniej to założ koniecznie nowe podkładki pod wtryskiwacze, które chronia przed nagrzewaniem sie ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...