Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

GAŹNIKI??


Gość GRZYBU
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witaj GRZYBU

ZOSTAŁY ZLIKWIDOWANE NIESZCZELNOŚCI KOLEKTORA SSĄCEGO//WYMIENIŁEM KILKA USZCZELEK//WYMIENIŁEM TEŻ PIERŚCIENIE ZA KOLEKTOREM WYDECHOWYM,I TERAZ WALI MI WYDECH O SANKI SILNIKA [TRZEBA DOSPAWAĆ NOWE MOCOWANIE POŚRODKU WYDECHU]OGÓLNIE PROJEKT W DALSZYM CIĄGU W TOKU,BRAKUJE PORZĄDNEGO CAIa ORAZ KONKRETNEJ REGULACJI Z WYMIANĄ DYSZ PALIWOWYCH ORAZ POWIETRZNYCH-podobno trzeba to wyliczyć pod konkretny silnik

 

A NAJWIĘKSZY PROBLEM TO BRAK KASY NA ZAKOŃCZENIE TYCH PRAC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem coś o tym......właśnie sam pracuję nad takim projektem...silnik Oplowski plus dwa podwójne gaźniki WEBER 40 DCOE.

Mam pytanko dotyczące Twojej jednostki....-jak rozwiązałeś sprawę zapłonu, co nim steruje???

Jak wygląda układ paliwowy??

 

...myślę że będę mógł Ci pomóc z układem dolotowym....trza się spotkać...

 

 

a to moje ślicznotki.... :wink:

http://img29.imageshack.us/my.php?image=zdjcie0333zv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj,widze że masz niemal identyczne gaźniki jak ja[nawet części zamienne są takie same]/piękne te weberki...ale do rzeczy,zapłonem steruje komputer który został po monowtrysku,nie ustawiałem go,jakoś sam sobie reguluje zakres pracy.

druga sprwa to nie mam trąbek bo nie ma na nie wogóle miejsca-mój kolektor ssący jest od strony przedziału pasażerskiego,co zawęża strasznie dopływ powietrza-stąd też potrzebny mi odpowiedni CAI który pewnie dostarczy więcej powietrza

 

ps,czy będziesz w piątek z nami na hamowni?może tam pogadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a układ paliwowy-filtr od nissana seryjny,pompa paliwa 5cio barowa od merca 124,zbiornik paliwa od 126p,na 20litrów benzynki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z puszką zbiorczą na gazniki to będzie rzeźba, w czwartek postaram sięto ogarnąć narazie - puszka z papieru bedzie potem się zrobi to samo ale z aluminoum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...