Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

GAŹNIKI??

Guest GRZYBU
 Share

Recommended Posts

Witam kolegów!

Chciałem zapytać jak wygląda sprawa zagaźnikowanej P10???

Ciekawy project ..... jak tam sytuacja??

Jakieś dokładniejsze dane, pomiary!!

Guest pavoolon

w najblizszy piatek bedzie chwila prawdy na hamowni, z tego co wiem to przedmuchy zlikwidowane, ale o szczegolach niech sie juz Lukas wypowie :P

witaj GRZYBU

ZOSTAŁY ZLIKWIDOWANE NIESZCZELNOŚCI KOLEKTORA SSĄCEGO//WYMIENIŁEM KILKA USZCZELEK//WYMIENIŁEM TEŻ PIERŚCIENIE ZA KOLEKTOREM WYDECHOWYM,I TERAZ WALI MI WYDECH O SANKI SILNIKA [TRZEBA DOSPAWAĆ NOWE MOCOWANIE POŚRODKU WYDECHU]OGÓLNIE PROJEKT W DALSZYM CIĄGU W TOKU,BRAKUJE PORZĄDNEGO CAIa ORAZ KONKRETNEJ REGULACJI Z WYMIANĄ DYSZ PALIWOWYCH ORAZ POWIETRZNYCH-podobno trzeba to wyliczyć pod konkretny silnik

A NAJWIĘKSZY PROBLEM TO BRAK KASY NA ZAKOŃCZENIE TYCH PRAC

wiem coś o tym......właśnie sam pracuję nad takim projektem...silnik Oplowski plus dwa podwójne gaźniki WEBER 40 DCOE.

Mam pytanko dotyczące Twojej jednostki....-jak rozwiązałeś sprawę zapłonu, co nim steruje???

Jak wygląda układ paliwowy??

...myślę że będę mógł Ci pomóc z układem dolotowym....trza się spotkać...

a to moje ślicznotki.... :wink:

http://img29.imageshack.us/my.php?image=zdjcie0333zv.jpg

mam jeszcze jedno pytanko...dlaczego na swoich gaźnikach nie masz żadnych trąbek???!!!

Z tego co wiem efektywnośc pracy gaźników bez nich jest sporo mniejsza... :?: :!:

witaj,widze że masz niemal identyczne gaźniki jak ja[nawet części zamienne są takie same]/piękne te weberki...ale do rzeczy,zapłonem steruje komputer który został po monowtrysku,nie ustawiałem go,jakoś sam sobie reguluje zakres pracy.

druga sprwa to nie mam trąbek bo nie ma na nie wogóle miejsca-mój kolektor ssący jest od strony przedziału pasażerskiego,co zawęża strasznie dopływ powietrza-stąd też potrzebny mi odpowiedni CAI który pewnie dostarczy więcej powietrza

ps,czy będziesz w piątek z nami na hamowni?może tam pogadamy

a układ paliwowy-filtr od nissana seryjny,pompa paliwa 5cio barowa od merca 124,zbiornik paliwa od 126p,na 20litrów benzynki

Z puszką zbiorczą na gazniki to będzie rzeźba, w czwartek postaram sięto ogarnąć narazie - puszka z papieru bedzie potem się zrobi to samo ale z aluminoum

Jest wrzucony trujnik przed wejsciem do gazników - ciśnienie paliwa wynosi ok 0,4 bary z tego co mi waidomo...