Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K12] Rdzewieje wlew paliwa


Gość dubon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam następujący problem - otóż w Nissanie K12 rocznik 2004 rdzewieje metalowy pierścień wlewu paliwa. I to rdzewieje konkretnie - na całym obwodzie, a drobiny rdzy wpadają sobie do baku. Czy ktoś zaobserwował podobne zjawisko??

pzdrw

dubon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Zgłaszałem w serwisie, byli bardzo zdziwieni i zaproponowali posmarowanie jakimś smarem. Uważam, że powinni ten pierścień wymienić, ale zanim pójdę się z nimi wykłócać chcę sprawdzić czy mój problem jest rzeczywiście taki odosobniony. Ani na google, ani na forum niczego takiego nie znalazłem

pzdrw

dubon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kufa...... ale z tego modelu to jest KUPA. Dawno nie widziałem takiego grata. I jeszcze bym to zrozumiał gdyby to były rocznika np. 1995 ale to są nowe wózki po 2003 roku kiedy to każde z tajli karoseryjnych miały być profesionalnie chronione przez korozją.

 

Dla mnie ten model to porażka

 

 

HHA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże....z każdym dniem sie coraz bardziej ciesze że mam tą K11 ...a miałem k12 kupować ale za droga była jeszcze troche...traz widze, po tym co piszecie,że moja K11 przeżyje K12 :shock: :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, jasne :lol:

 

k12 są be i wogóle, a jakoś z moją się NIC nie dzieje, ale oczywiście...k12 to złom jakich mało, założe sie, że znajde k11 z podobnymi problemami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Oj tu was roszczaruje wcale nie chodzi o dobry egzemplarz dzis tankowalem autko 2004r 1,4 MAM RDZE NA WLEWIE zrzera mi normalnie az mlaszcze ...korka nie ruszy pewnie chinski ale z plastiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, jasne laugh.gif

 

k12 są be i wogóle, a jakoś z moją się NIC nie dzieje, ale oczywiście...k12 to złom jakich mało, założe sie, że znajde k11 z podobnymi problemami

 

U mnie to samo,zero problemów od 6 lat,zabezpieczenie antykorozyjne wzorowe(garażowana pod chmurką),spalanie rewelacja,technicznie też super(fakt, że model po lifcie w 2005r)Samochód oprócz żarówek,nigdy nie miał najmniejszych problemów. Córka nie chce się jej pozbyć za nic w świecie :D

Edytowane przez manix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...