Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[K12] Rdzewieje wlew paliwa

Guest dubon
 Share

Recommended Posts

Witam,

mam następujący problem - otóż w Nissanie K12 rocznik 2004 rdzewieje metalowy pierścień wlewu paliwa. I to rdzewieje konkretnie - na całym obwodzie, a drobiny rdzy wpadają sobie do baku. Czy ktoś zaobserwował podobne zjawisko??

pzdrw

dubon

No właśnie. Zgłaszałem w serwisie, byli bardzo zdziwieni i zaproponowali posmarowanie jakimś smarem. Uważam, że powinni ten pierścień wymienić, ale zanim pójdę się z nimi wykłócać chcę sprawdzić czy mój problem jest rzeczywiście taki odosobniony. Ani na google, ani na forum niczego takiego nie znalazłem

pzdrw

dubon

właśnie wróciłem od auta bo byłem sprawdzić, w mojej k12 takie zjawisko nie występuje

Kufa...... ale z tego modelu to jest KUPA. Dawno nie widziałem takiego grata. I jeszcze bym to zrozumiał gdyby to były rocznika np. 1995 ale to są nowe wózki po 2003 roku kiedy to każde z tajli karoseryjnych miały być profesionalnie chronione przez korozją.

Dla mnie ten model to porażka

HHA

Boże....z każdym dniem sie coraz bardziej ciesze że mam tą K11 ...a miałem k12 kupować ale za droga była jeszcze troche...traz widze, po tym co piszecie,że moja K11 przeżyje K12 :shock: :D:D:D

jasne, jasne :lol:

k12 są be i wogóle, a jakoś z moją się NIC nie dzieje, ale oczywiście...k12 to złom jakich mało, założe sie, że znajde k11 z podobnymi problemami

Bo grunt to trafić na dobry egzemplarz tyle że w 1 modelu auta jest ich wiecej a w drugim mniej :wink:

• 5 years later...

Oj tu was roszczaruje wcale nie chodzi o dobry egzemplarz dzis tankowalem autko 2004r 1,4 MAM RDZE NA WLEWIE zrzera mi normalnie az mlaszcze ...korka nie ruszy pewnie chinski ale z plastiku

jasne, jasne laugh.gif

k12 są be i wogóle, a jakoś z moją się NIC nie dzieje, ale oczywiście...k12 to złom jakich mało, założe sie, że znajde k11 z podobnymi problemami

U mnie to samo,zero problemów od 6 lat,zabezpieczenie antykorozyjne wzorowe(garażowana pod chmurką),spalanie rewelacja,technicznie też super(fakt, że model po lifcie w 2005r)Samochód oprócz żarówek,nigdy nie miał najmniejszych problemów. Córka nie chce się jej pozbyć za nic w świecie :D

Edited by manix

• 1 month later...

Wiecie dlaczego rdzewieje wlew paliwa ,,,pod korkiem jest dziurka do odprowadzenia wody ,,,niestety ona jest zapchana smieciami i stoi tam woda...