Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Licznik kilometrów nie wyświetla jednej cyfry


Gość Seba7207

Rekomendowane odpowiedzi

WItam. Mam pytanie dotyczące licznika kilometrów (elektroniczny). Nie wyświetla mi jednej cyfry przejechanych kilometrów (dziennych lub całkowitego przebiegu). Czasami, jak jadę nagraznym samochodem wyświetla bez problemu, jednak jest to tylko przez moment. Czy którys z forumowiczów zetknął się z podobnym przypadkiem?. Jest to trochę denerwujące. Czy będę musiał wymienic cały wyświetlacz? Ile coś takiego kosztuje? A może odłączył się jaki kabel? Dryga sprawa to taka, że nie działa klakson. Jaka może być przyczyna? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kaksonu to musisz dotrzeć do niego i sprawdzić najpierw styki czy nie zaśniedziały i je zwyczajnie oczyścić - napewno nie zaszkodzi. Może też sam klakson padł zo się czasami zdarza.

zakładam, że przy kierownicy nikt nie grzebał bo tam też są styki włącznika klaksonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Seba7207

Wyjaśniło się z klaksonem. Oddałem do elektryka. Okazało się że przewody idące do przekaźnika sa puszczone w przedniej belce, dostała się tam woda i skorodowały i pękły. Gościowi zajęło to 2 h, (skasował mnie 80zeta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...