Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Grega76 P11 SRI - Ruda Suka


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na stoperze wyszła godzina i 3 minuty :)

Zaraz dołoże pare fotek od Siebie - żeby nie było żę "tylko" podłanczałem SMT :wink:

 

Ps. dziwi mnie fakt że wszystkie piny w P10 i P11 idą tak samo i mają tą samą funkcje ale kolory kabli są mylące - zupełnei co innego ale co tam wszystko działa jak trzeba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stylowa lampa hehe ;)

 

daj spokoj z ta lampa :lol: kuba troche sie zagapil i zarowa mi wyjarala dziurwe wielkosci mandarynki w kanale od nadmuchu i teraz mozna sobie tylko buty suszyc we wozie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78

organizujemy zrzute na lampe warsztatową dla Coobcia. Musimy zebrać 30zł ;) Prosimy o wpłaty na konto Coobcia z dopiskiem "akcja lampa". Podaruj Coobciowi lampe podaruj Coobciowi jasność. Taka dziura to fajna sprawa możesz przemycać w niej rózne fanty lub wykorzystać dziurę do ogrzewania butelki w zimne dni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze potrafisz dostrzegac pozytywy nawet w tak przykrych rzeczach jak ta jeb... dziurwa :roll: :!: a co co akcji podaruj dziecku slonce :? tzn. Kubusiowi lampke :lol: to jestem za :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja tam kiedys dłubałem to miałęm lamtarke sobie na głowie przyczepiłem :)

fakt ze moja dłubanina skończyła sie wymiana procesora ;))

 

 

u Was też nie obyło sie bez ofiar, ale przynajmniej będzie z tego jakiś pożytek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ide wczesnie spać, jutro czeka mnie rozpięcie rozrządu i przerzucenie wałka ssacego w Rudej...

Potem do Kiviego na strojenie i z czasem na hamownie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i d*pa wyszla z dzisiejszego strojenia. wszystko przez biale szalenstwo. za slisko bylo na ulicy zeby stroic ruda. napadalo dzis tego z 10cm. jak testowalem walki to calkowity brak trakcji. ustalilismy ze przekladamy na blizej nie okreslony termin :? przydlalaby sie fest odwilz i ladne sloneczko :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i d*pa wyszla z dzisiejszego strojenia. wszystko przez biale szalenstwo. za slisko bylo na ulicy zeby stroic ruda. napadalo dzis tego z 10cm. jak testowalem walki to calkowity brak trakcji. ustalilismy ze przekladamy na blizej nie okreslony termin :? przydlalaby sie fest odwilz i ladne sloneczko :roll:

Ślisko jak cholera,a tak na boku czy smt6 mozna stosować,bez niczego,i czy to coś daje,jeżeli ja mam gaz sterowany z tego samego ECU?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GREG i kiedy strojenie ?

Może na hamowni lepiej wystroić Fure na maksa co się da co ? NA drodze teraz ślisko i pewno uślizgi kół by uniemożliwiły tak precyzyjne wystrojenie jak na rolkach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie o tym myslalem i dzwonilem dzis do macka ale nie odbieral. z ostatniego GT wynika ze godzinka kosztuje 100 :D moze sie wysypie i zrobi sie to na spokojnie na hamowni a nie kat po ulicy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

złoty 50 teraz podawać to naprawde Męsko by było :)

NIe ma to jak na rolkach i odrazu widzisz wyniki swoich prac. U mnie tym sposobem doszło 11KM i 11Nm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro moze jeszcze podzwonie do macka i pogadam na ten temat. Ustalilismy z Pavoolonem ze jak by sie jakas promocje promocji zrobilo to chyba lepiej na hamowni stroic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Godzinie idzie się zmieścić - zwlaszcza żę po drodze na hamownie mozna zrobić mapy dla pośrednich ustawien pedału gazu a na hamowni maks powera będzie się klepać dla pozycji pedał w podłodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...