Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Grega76 P11 SRI - Ruda Suka


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odcinka UP i wtedy i wtedy strojenie :D

 

bo mam jeszcze pomysly

Hehe Twoje pomysły coraz bardziej zmierzają w kierunku doładowania motoru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki co tu urywać jesteśmy uzależnieni od mocy i prędzej czy później kazdy z nas suszarke pod maską zapakuje - taka jest kolej rzeczy, przyzwyczajamy się do osiągów które na początku robią na nas wrażenie a potem... nie staje :lol: i trzeba dlubać wiecej i więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jebal pies i tak predzej czy pozniej bedzie suszarka. to juz jest postanowione. nie podniecam sie tym tematem niezdrowo bo nie chce wyjsc na idiote co opowiada jak to mozna silnik v10 z vipera wsadzic do k11... bardzo podoba mi sie jak robi kosa. spokojnie i bez cisnien. jak zamontuje turbine to oczywiscie tajemnicy nie bede z tego robil. tyle.

 

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co KOSA Turbine wsadza do swojej P10 nie no to już jest jakaś straszliwie szerząca się choroba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to powiadaja chlopaki z E-X-C....

 

Life`s 2 short 2b slow..... :wink:

 

BTW

 

wracajac do tematu... dawno temu wjechala pompa z s14 (nie wiem czy o tym wspominalem) a wczoraj wrzucilem wtryski 370cc dla odmiany z s14. jutro strojenie. niestety tylko na ulicy bo maciek mocno zarobiony i nie da rade wjechac na rolki :neutral: za jakis tydzien zhamuje auto i zobaczymy co dalo podlanie waha i prosiak. moze jeszcze sie dopiesci swinke na hamowni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAAAA ... KOSA BĘDZIE MIAŁ TURBINE ??? :D

niedługo premiera, objecuje :) jeszcze tylko kilka poprawek niedomagań seryjnego SR20 :)

greg76: dlaczego włożyłeś takie duże wtryski?? seryjne nie dają rady?? podobno stykają do 200KM... No czekam na rezultat strojenia...

a tak na marginesie te SR20 są strasznie trudne do przewidzenia, co daje poprawe w innych silnikach tu d*pa i na odwrót...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtryski wymienilem po sugestii brt po strojeniu pavoolona. powiedzial ze sie przyda regulator albo wydajniejsze wtryski.... :roll: pompa mi przeszla kolo nosa a wtryski byly do wyrwania wiec wtryski :grin: jeszcze auto nie hamowane ale sie nie podniecam bo chyba nie bedzie mega euforii. jedno jest pewne :!: samochod jest zdecydownie lepszy na ulicy i to mnie bardzo cieszy :!: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plynnie idzie i nie ma tego dołka w momęcie.

W Czwartek albo piątek pomiary :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwila na male photo-story :wink:

 

tu fotki z wymiany wtryskow na menskie 370-tki we wtorek

 

Zdjcie014.jpg

 

troche bylo trzeba rozebrac gratow zeby dostac sie do listwy

 

Zdjcie013.jpg

 

a to juz dzis Coobcio montuje sonde szerokopasmowa na blackflamie

 

Obraz.jpg

 

bartek stroi a ja buta :!:

 

Obraz038.jpg

 

i juz po zabawie mala kosmetyka pod maska :grin: czerowne kolanko :!:

 

Obraz042.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe jakie to ostatnio pracowite były ostatnie dwa dni :D

No jebania co nie miara było z tymi wtrsykami, żeby się do nich dorwać trzeba było, caly dolot, przepustnice gazu a nawet cały mechanizm z silniczkiem krokowym zdemontować :D

Ale daliśmy radę - efekt ciekawy bo wogle nie czuć dołka w momęcie, głównie za sprawą Bartkowego strojenia.

Co ciekawe na obecnej konfiguracji układu paliwowego jest spory zapas paliwa że montując suszarke nie bedzie nieoczekiwanych problemów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pavoolon

ooo strojenie wygladalo dokladnie tak samo jak u mnie. bartek z laptopem, kuba z tylu a drajwer ciagle w pizde do odcinki :grin: wazne ze jest odczuwalny efekt podczas jazdy, cyferki z hamowni mozna jakos przebolec. kurde widze ze masz fajnie tylne lampy pomalowane, planuje u siebie podobny mod tyle ze za pomoca folii termokurczliwej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u ciebie sa pomaranczowe kierunki z tylu. szczerze to starsza wersja z bialymi bardziej mi sie podoba i latwiej cos z nia zrobic. jak masz ochote trysnac lakierem do swiatel to zapraszam sporo mi tego zostalo :grin: co do strojenia to fajne wrazenia. troche adrenaliny jak w godzinach sztytu na katowickiej jedziesz ponad 200 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chwilami też mi ciśnienie skakało hehe :D

dobre byly sytuacje jak GREG mając na liczniku 160km/h hamulcował dosyć mocno przed poprzedzającymi nas pojazdami ktore jechały znacznie wolniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam gdzie krecili tamten kawalek ale raczej nie byl najlepszy.... :neutral:

 

teraz troche pojde w strone design-u :wink: SRi :arrow: GT

 

niedlugo do lakierni trafiaja graty:

 

bumper.jpg

 

Obraz047.jpg

 

a jak splynie bajoro to zakladam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no zachciało się poprawić urodę - słusznie, moim zdaniem auto powino przede wszystkim cieszyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy średnicy 16" laczek o profilu 205.50R16 nie najgorzej będzie się prezentować swojego czasu smigałem na takim profilu ale przeniosłem się na profil taki jaki odpowiada średnicy seryjnego koła - 205.45R16, różnica w jeździe jest kolosalna, auto bardzo szybko reaguje na kiere jest bardziej posłyszne ale za to w koleinach zdecydowanie bardziej kierą miota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...