Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Grega76 P11 SRI - Ruda Suka


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16" na p11 nie robi wrazenia na p10 wyglada niebo lepiej. a z 17" to jak juz pisalem...

Grzesiu,ale na 16"na tym profilu to aż żal jak słychac jak się jedzie po polskich drogach,wali na dziurach aż miło :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla 17 musiał byś mieć 204.45R17 - jeszcze to nie jest taka wielka tragedja profil 45, da się na krawęrznik wjechać, idzie utrzymać auto w koleinach no ale lacze 17 i felgi są zdecydowanie droższe jak 16.

 

Zresztą tak ja powiedziałem Auto ma nas Cieszyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

GREG co się nie chwalisz co :D :?:

Jak to u Ciebie zwykle bywa momentem obrotowym walisz wszystkich na pysk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie ma tragedii :wink: Brt i Maciek sie przylozyli mocno za co im jestem bardzo wdzieczny. Oczywiscie nie byloby wynikow bez pomocy kolegow (ktorzy, wiedza). Samochod jezdzi w porownaniu z seria zupelnie inaczej. zreszta jak bedzie okazja to poprosze Macka zeby nalozyl moj pierwszy wykres i obecny. wrzuce nowy jak tylko go odbiore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO gościu,czekam z utęsknieniem jak złoisz mi dupcie,jak ustawimy się na kresce :-)))

 

ale i tak sprubuję ciebie przegonić,podstawę mam dobrą,chęci także :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no kolejne mocne N/A ukończone, nie ma bata trzeba się na S ustawić :)

U CIebie fajnie jest bo doł jest jak trzba ja go niestety poswięciłem zeby góre poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi tu slodzisz :wink: ze chyba sie wreszcie pofatyguje do macka po wykres i wrzuce do wgladu bo juz sam nie pamietam jak to wygladalo. jutro jade zrobic wlot powietrza na stozek w moim nowym zderzaku to moze w czwartek skocze i wieczorem zapodam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe też będe u siebie jakieś dołądowanie dynamiczne robić :)

Ps. może na nowo się shamujesz z nawiewem na stożka już, i swoją drogą przydało by się go umyć i naoliwić - jest szansa na 200Nm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: No to,tylko jeszcze Grzesiu jakieś dane z G-Techa o ile sie poprawiły osiagi w stosunku do serii :D

PS:a tak to gratki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no grzechu...gratsy!!!! chce sie tym karnąć z tobą :D

 

a potem ja z toba twoim/i :wink:

 

[ Dodano: Sro 29 Mar, 06 13:51 ]

:grin: No to,tylko jeszcze Grzesiu jakieś dane z G-Techa o ile sie poprawiły osiagi w stosunku do serii :D

PS:a tak to gratki :P

 

nie wierze we wskazania bajkomierza :lol: od serii to juz dawno jest sporo szybsze ale moze przy okazji zmierze i zobacze ile wyszlo.

 

dzieki, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a potem ja z toba twoim/i

jasne że tak :twisted:

sam sie nie moge doczekać kiedy wsiąde w moją Almere, to tylko Almera , damn kto by pomyślał ze to może być taaaaaaaaaakie szybkie :roll: :lol: 8) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... widze ze Kuba nie pozwala mi nawet napisac ze chce wreszcie wrzucic wykres. mam

nadzieje ze mi tego nie wykasuje :wink:

 

ten pierwszy wykres (czerwony) to moj pierwszy pomiar niestety juz na stozku znanej i lubianej firmy K&N

ten drugi (niebieski) to pelna seria :lol:

 

 

 

100_2524.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:? wez mnie prosze nie stresuj bo ja wlasnie dzis zamowilem sobie kit K&N'a... mam szczera nadzieje ze Twoj przyklad nie potwierdza reguly :wink:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jestem w szoku, piękne przyrosty i to w całym zakresie, dalej nie wiem jak to możliwe że tayle Nm udało się się wykręcić - to mysi być ten 2,5" wydech :D

Ps. Ten dołek co miałeś to musiał być spowodowany mega zasyfioną przepływką - szkoda że wczesniej tego neizdjagnozowałem.

 

Gratki i oby ciągle do przodu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, ciekawa sprawa trzeba by było to dokładniej przetestować, ale tak w ogóle to ja jestem za robieniem dolotu całego od nowa (od filtra do kolektora ssącego) sama wymiana filtra z doprowadzeniem zimnego powietrza może dać ujemny skutek, jeżeli nie są zminiane czasy rozrządu to należy zachować taką samą pojemność układu bo to wyliczył juz wcześniej ktoś mądrzejszy od nas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...