Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czy lusterka zewnętrzne w P11 i P11.144 są identyczne?


Gość Scyzor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak niektórzy wiedzą, poszukuję lewego lusterka do swojej Primerki. Znalazłem na Allegro lustreko wyglądające na takie od P11.144, czy jest ono takie samo?

Poza tym nie ma tego fragmentu wygiętego na lewym skraju, minimalizującego efekt martwego pola, a u mnie takie było... Czy to normalne?

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w moim lewym lusterku mam kasacje efektu martwego pola wiec napewno sa z takimi lusterkami, czy sa takie same w p11 i p11.144 to nie wiem do konca, sam szukam prawego za w miare rozsadna cene i zawsze w opisach widzialem dokladnie podane czy to p11 czy p11.144

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak niektórzy wiedzą, poszukuję lewego lusterka do swojej Primerki. Znalazłem na Allegro lustreko wyglądające na takie od P11.144, czy jest ono takie samo?

Poza tym nie ma tego fragmentu wygiętego na lewym skraju, minimalizującego efekt martwego pola, a u mnie takie było... Czy to normalne?

Wydaje mi sie, ze najpredzej uzyskasz odpowiedz dzwoniac do ASO, albo jakiejs firmy zajmujacej sie handlem zamiennikami. Ja tez szukam lustra, ale prawego do Almy (lakierowanego) i zamiennikow nigdzie nie ma. W ASO to koszt ok. 500zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w tym ogłoszeniu pisze, że to do modelu 2002, więc najprawdopodobniej koleś miał na myśli P11.144

Ale wygięcia nie ma. Nieoryginalne?

Link do aukcji:

http://allegro.pl/show_item.php?item=80364039

Szczerze mowiac to moje lustro na pierwszy rzut oka tez wyglada identycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze najpredzej uzyskasz odpowiedz dzwoniac do ASO

Tak uważasz? Kilka telefonów do losowo wybranych serwisów na terenie Polski i wszystkie ugrzęzły na tym samym etapie...

Pan prosi VIN jednego auta, podaję mu więc swój, a potem prosi o VIN drugiego auta ( czyli P11.144 ) którego oczywiście nie posiadam. I koniec rozmowy... Bez tego nikt nic nie wie...

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cornholio78
[

Pan prosi VIN jednego auta, podaję mu więc swój, a potem prosi o VIN drugiego auta ( czyli P11.144 ) którego oczywiście nie posiadam. I koniec rozmowy... Bez tego nikt nic nie wie...

 

pzd

 

to masz mój na priva wysłałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze najpredzej uzyskasz odpowiedz dzwoniac do ASO

Tak uważasz? Kilka telefonów do losowo wybranych serwisów na terenie Polski i wszystkie ugrzęzły na tym samym etapie...

Pan prosi VIN jednego auta, podaję mu więc swój, a potem prosi o VIN drugiego auta ( czyli P11.144 ) którego oczywiście nie posiadam. I koniec rozmowy... Bez tego nikt nic nie wie...

No a czego sie spodziewales? ;) Generalnie wszedzie gdzie dzwonilem do ASO w sprawie czegokolwiek, to chcieli VIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się nowy problem... Podobno w P11 montowano kilka(naście) modeli lusterek. Co najgorsze, różniły się mocowaniem. Bez VIN'u auta, z którego zostało zdjęte, nie jestem w stanie ustalić czy będzie pasowało :!:

 

Przegięcie...

 

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Gość maciek_UK

witam wszystkich.

 

ostatnio stałem sie (szcześliwym) posiadaczem primery P11 z 97 roku - wersja UK (bo i tam mieszkam). w ramach sylwestrowego "szaleństwa" "młodzież" angielska (tu każdy może sobie dołożyć z tysiąc przekleństw) urwała mi oba lusterka. i tu pojawiają sie schody. przejrzałem forum i net i nigdzie nie moge znaleźć odpowiedzi na pytanie czy lustra od P11 z modelu 99-00 bedą pasowac? może ktoś ma jakieś doświadczenia z tym?

 

dodam że moje autko to model 1,6 GX i lusterka ma manualne, czarne. miałem ofertę kupna lusterek elektrycznych, ale troche sie obawiam ich montażu (nie mam pojęcia czy jest tam zrobiona instalacja elektrycznych lusterek).

 

pozdrawiam i czekam na jakieś info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich.

 

ostatnio stałem sie (szcześliwym) posiadaczem primery P11 z 97 roku - wersja UK (bo i tam mieszkam). w ramach sylwestrowego "szaleństwa" "młodzież" angielska (tu każdy może sobie dołożyć z tysiąc przekleństw) urwała mi oba lusterka. i tu pojawiają sie schody. przejrzałem forum i net i nigdzie nie moge znaleźć odpowiedzi na pytanie czy lustra od P11 z modelu 99-00 bedą pasowac? może ktoś ma jakieś doświadczenia z tym?

 

dodam że moje autko to model 1,6 GX i lusterka ma manualne, czarne. miałem ofertę kupna lusterek elektrycznych, ale troche sie obawiam ich montażu (nie mam pojęcia czy jest tam zrobiona instalacja elektrycznych lusterek).

 

pozdrawiam i czekam na jakieś info.

Lusterka z modelu P11.144 będą pasowały do P11. Kiedyś zastanawiałem się nad tym samym i znalazłem odpowiedź na forum naszych kolegów z AC Nissan Club. Podobno odrobinę różnią się długością śrub, ale zamontować się da. Na wszelki wypadek poszperaj na ich forum.

Aha, nie wierz w ASO'we bajki w kilkanaście typów lusterek... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...