Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przy jakiej minimalnej temperaturze....... ??


snakeee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to chyba bede wyjatkiem bo moj wczoraj po 8godz stania na mrozie pod praca nie odpalil. czekalem az swiece sie zagrzeja i to kilka razy i nic, krecilem az akumulator padl, pozniej brat z kablami podjechal i tez nic. to na hol i do garazu rodzicow. tam podlaczony pod prostownik po godzinie odpalil, ale gazu dodalem i od razu zaczal prychac i gasl. wyjecie filtra paliwa, przeczyszczenie nic nie pomoglo. dzisiaj odmrazacz brat kupil, wymieszal z 20 ropy i dolal do baku, pozniej na hak i pobujal autem i odpalil. ma przyjechac po mnie. (info z dnia dzisiejszego to telefoniczny przekaz brata co robil). a tylko - 25 w suwalkach, ludziska porozpinane chodza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za szybko sie ucieszylem, ze wszystko jest ok. mam pytanie, czy P10 maja cos takiego jak podgrzewacze paliwa lub cos co nie pozwalaloby na zamarzniecie paliwa w baku. bo brat pojezdzil troche i znow po odpaleniu gasnie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

extremalne rozwiazanie, ktore zastosowal moj brat przed chwile i na razie dziala i wszyscy sasiedzi wokolo recza ze nie ma prawa przestac dzialac: prawie pelen bak ropy + 2l nafty + 1,5l benzyny+odmrazacz caly (nie wiem jaka pojemnosc) i jezdzi jak szatan, pali od razu. ale ryzykowac nie bede, zona przypomina sobie jak sie jezdzi i do pracy mnie wozi z pracy zabiera, a w tym czasi auto stoi w cieplym garazu :)

 

sorki za nudzenie,

 

ale pytanie pozostaje, czy jest podgrzewacz paliwa w P10 diesel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś wyjechałem ale juz nie wróciłem do domu.... było -16 i po paru kilomerach ropka dała ciała i zamarzła... najgorzej że stoi gdzieś w ciemnej ulicy zdala od domu i nie wiadomo do kiedy bo na cieplejsze dni się nie zapowiada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja odpaliła bez problemu. Trochę dłużej niż zwykle paliła się kontrolka świecy żarowej, zanim mogłem odpalić, ale primerka odpaliła za pierwszym razem. A trochę się bałem, bo mam ją dopiero od tygodnia, ale na szczęście mnie nie zawiodła. A termometr wskazywał -23. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje kombi po pięciu dniach postoju załapało praktycznie od razu. Rozrusznik tylko na początku trochę zwolnił, zamielił i po trzecim obrocie Primera odpaliła. Bałem się o aku, ale jest widocznie w jeszcze dobrym stanie. Temperatura wynosiła rano -22 gradusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8) -19 i nie bylo problemów,tylko zaworki zaklekotały na chwilkę,ale mam nowy akumulator prąd rozruchowy 580ah.Ufff,ale dziś już wstawiam do garażu bo niestety miałem przez moment za mało miejsca na samochód :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie luz ale ciezko skrzynia chodziła:P hmm no i szybkosciomierz zamarzł tzn do 30 km/h normalnie a potem do160km/h i buczał

;]

 

jechales 160km/h ??

jechalem moze ok 30-40 ale mechanizm musiał troszke przymarznąć . potem jak autko sie rozgrzało było ok

i jest ok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh. po wczorajszych jazdach - dzisiaj Primerka nie odpalila. Rozrusznik kreci ale slabo. Dolalem wzbogacacza do baku ale to chyba nie o to chodzi. Moze mam juz kiepski akumulator? Wczoraj wlozylem go naladowanego i odpalila bez problemu a po nocy juz nie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...