Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Problemy z przełącznaiem nawiewu.


Gość pierzak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie wiem co jest grane ale w mojej P10 nie działaią przełącznki od sterownia nawiewami. Działa tylko przełącznik od obiegu zewnętrznego lub wewnętrznego. Może ktoś z grupowiczów miał taki sam problem i podzieli się doświadczeniam w usuwanu tego typu usterki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o regulator predkości dmuchawy. tylko o konsolę sterująca nawiewem na szybę lub na nogi itd. Przyciski są podświetlone ale nawiew działa tylko w pozycji na kierowcę i nie daje się zmienić np. na szybę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miałem podobny problem i udało się go rozwiązać ( niestety połowicznie). Dźwignia kierująca nawiew połączona jest z plastikowym "krzywikiem". U mnie ta część się wyrobiła w jednym miejscu i blokowała nawiew w ustawieniu "wszędzie po trochu". Wystarczy ją popchnąć palcem i wszystko jest OK. Tylko że mogę uzywać 3 z 5 ustawień (zeby znowu nie zablokować). To plastikowe coś znajduje się na bocznej sciance konsoli w okolicach pedału gazu. Można tam dotrzeć bez rozbiernia czegokolwiek ale wymaga trochę gimnastyki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...