Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dolewacie benzyny do ON w CD20T na te mrozy?


Gość karpies
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja zalalem 30 litrow ukrainskiej wachy .stala w butelkach po wodzie takich 5 l na -28 i nie zamarzla.mam pewnosc ze mi juz nie zamarznie.a wacha elegancka.

Mowisz o benzynie? Jesli tak, to sie nie dziwie. Bylo jakies 120 st. C za cieplo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem trzy diesle - teraz czwartym pomykam (służbowa corsa BŁE!). Były stare, starsze i nówka też. Jedyne, co zamarzło, to ropa z shella. A potem znlazłem taki środek firmy "skyyd" (albo podobnie - dawno nie kupowałem, bo błecorsa od wczoraj dopiru). Setkę się leje na bak i już gut. Nic nie zamarzło od tego czasu. Polecam.

Aha - to szwedzki produkt, a oni z pewnoscią wiedzą, co to zimno...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz przed falą mrozów przypadkowo przez pomyłkę :( wlałem na pusty zbiornik 13 litrów Pb95, dolałem do pełna ON i pomimo obaw zacząłem jeździć na tej "berbelusze". Przy mrozach -24 zapalał na 2 podgrzania świecy i trochę na początku telepotał, ale jeżdzi. Jedyne co to wzrosło spalanie komputer pokazuje 11L. Jeszcze trochę wypali mikstury i doleję do pełna ON. Mam nadzieję, że nie wpłynie to ujemnie na pompę i wtryskiwacze :?: . A do rospuszczania parafiny w ON najlepsze są gotowe preparaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość heineken72

a ja dzis lałem rope z beczki (mam troche taniej ale ze Schwet niemiecka)

i zapchało mi sie 2 razy sitko w lejku cale było od parafiny

ciekawe co sie dzieje na filtrze ... wymieniłem 2 tygodnie temu

jutro leje ze 2 litry PB.... po raz pierwszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na cały zbiornik dolej 4l benzyny... lepsza byłaby nafta ale w takiej ilości benzyna nie zaszkodzi...! ja kiedyś zalałem 1/2 zbiornika benzyny przez pomyłkę i samochód stanął... dotankowałem drógą połówkę ropy i pojechałem. nic się nie stało z pompą i wtryskiwaczami więc przy takiej ilości napewno nic się nie stanie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...