Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ile maxim w klubie


VQPower
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mówicie o jakimś Borsku - nic nie kapuję , proszę mnie oświecić . Chyba , że chcecie tam być we własnym sosie . Jestem nowy , więc wybaczcie ten post :/ Pozdrawiam wszystkich Maksymalnych . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość pikachu96

Dodajcie mnie jeszcze do klubu Radek z Gdyni maxima 1995 QX 2.0 V6 A32 , jestem posiadaczem tej limuzynki od 2 mies . Bylem nim w Toruniu z dziewczyna (Gdynia --> Torun) i spalil caly bak gazu dokladnie 60l na obwodnicy srednia wyszla 195 km/h w porywach bylo oczywiscie duzo wiecej ale u nas nie da sie pojezdzic szybko. Wyszlo jakies 12 l /100km msle ze lekko na trasie jadac spokojnie bedzie palil 9l. Wybieram sie wlasnie do Belgii 1200 km i wtedy sie dokladnie okaze ile spali :) Pozdrawiam wszystkich maximiakow i szukam klubowiczow z trojmiasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodajcie mnie jeszcze do klubu Radek z Gdyni maxima 1995 QX 2.0 V6 A32 , jestem posiadaczem tej limuzynki od 2 mies . Bylem nim w Toruniu z dziewczyna (Gdynia --> Torun) i spalil caly bak gazu dokladnie 60l na obwodnicy srednia wyszla 195 km/h w porywach bylo oczywiscie duzo wiecej ale u nas nie da sie pojezdzic szybko. Wyszlo jakies 12 l /100km msle ze lekko na trasie jadac spokojnie bedzie palil 9l. Wybieram sie wlasnie do Belgii 1200 km i wtedy sie dokladnie okaze ile spali :) Pozdrawiam wszystkich maximiakow i szukam klubowiczow z trojmiasta

 

juz dodany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIDZE ZE BIG FAMILIA SIE ZROBILA.....a na[ Polskiej Jezdzie ] sa hyba 4 maximki z klubu..... :|:|

 

no wlasnie tez to zauwazylem

maxim w klubie pelno a na PJ tylko 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna Maxima J30 91r manual VG30DE 12V z zaslepionym EGR-em :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey! Jestem talze uzytkownikiem MAXA

Chętnie podziele sie fotkami :) tylko jak mam to zrobić :/ ????

 

(3.0 v6 1998 r. usa ..czarna!:)

 

juz dodany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!!! To i ja się dołączę :) Mam Maximkę z '98, 3 literki V6 na Manualu kupiona w Polsce. Jeżdżę nią od ponad pół roku i jestem zadowolony (już prawie 15tys km), choć mogłaby się mniej psuć (przesiadłem się z kompletnie bezawaryjnego Golfa IV starszego o pół roku i z większym przebiegiem), ale za to komfort jazdy jest WIELKI no i to przyspieszenie przy niedużym spalaniu :) POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! To i ja się dołączę :) Mam Maximkę z '98, 3 literki V6 na Manualu kupiona w Polsce. Jeżdżę nią od ponad pół roku i jestem zadowolony (już prawie 15tys km), choć mogłaby się mniej psuć (przesiadłem się z kompletnie bezawaryjnego Golfa IV starszego o pół roku i z większym przebiegiem), ale za to komfort jazdy jest WIELKI no i to przyspieszenie przy niedużym spalaniu :) POZDRAWIAM WSZYSTKICH!!!

 

dodany.

do ze sie maxi psuje to moze dlatego ze poprzedni wlasciciel ja palowal, ale nie przejmuj sie tym, to auto jest praktycznie niezniszczalne a zwlaszcza silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam klubowiczow :) calkiem niedawno sie tu zarejestrowalem. Przeczytanie sporej czesci topikow troche mi zajelo wiec oddzywam sie teraz a nie wczesniej. Maxime mam od 1.5 miesiaca i od tego czasu usmiecham sie czesciej :D Mam autko z 95 roku 2.0 v6 manual, w stanie zadowalajacym. Odroznia sie od innych z klubu narazie tylko kierownica po prawej stronie :P Na stale mieszkam w Anglii, dlatego. A wlasnie, czy sa jakies angliki w klubie?

 

Pozdrawiam wszystkich szczesciarzy :diabel2:

 

p.s prosze Wacu o dopisanie :>

 

a tu mozecie ogladnac fotki:

 

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?p=385628#385628

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam klubowiczow :) calkiem niedawno sie tu zarejestrowalem. Przeczytanie sporej czesci topikow troche mi zajelo wiec oddzywam sie teraz a nie wczesniej. Maxime mam od 1.5 miesiaca i od tego czasu usmiecham sie czesciej :D Mam autko z 95 roku 2.0 v6 manual, w stanie zadowalajacym. Odroznia sie od innych z klubu narazie tylko kierownica po prawej stronie :P Na stale mieszkam w Anglii, dlatego. A wlasnie, czy sa jakies angliki w klubie?

 

Pozdrawiam wszystkich szczesciarzy :diabel2:

 

p.s prosze Wacu o dopisanie :>

 

a tu mozecie ogladnac fotki:

 

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?p=385628#385628

 

dopisany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odroznia sie od innych z klubu narazie tylko kierownica po prawej stronie :P Na stale mieszkam w Anglii, dlatego. A wlasnie, czy sa jakies angliki w klubie?

 

 

Moja jest zarejestrowana w uk ale wersja usa z kierownica po lewej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...