Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ile maxim w klubie


VQPower
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No no .... Maximy rosna w sile :D Mam nadzieje ze w przyszlym roku na Zlocie Ogolnopolskim bedziemy mogli stworzyc juz druzyne pilkarska z pelna lawka rezerwowych ;), bo tym roku moglismy zagrac tylko w siatkowke :P

Witam nowych klubowiczow i z tego co widze to chyba pokarpacka grupa zacznie lepiej dzialac.... bo z tego co mowil Butryn to slabo u Was ze zlotami :P

Ja dobrze pojdzie to we wrzesniu lub poczatkiem pazdziernika bede w Stalowej Woli, to mozemy zrobic jakies spotkanko ;)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja jeszcze jestem, tutaj się nie meldowałem nissan maxima J30 VG30E

Dbaj o nią , Chłopie , dbaj , a Ona Ci odpłaci .... Zobaczysz ...

Zgadza sie Ziom :one: jak sie o nią dba to nawet po kilkunastu latach nie da sie objechać byle komu :diabel2:

Witajcie w team'ie :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to ja tez sie dopisuje. :) Maximka 3 lierki 1997r USA. Zadowolony z maxi na max.

Troszke problemów z zakupami ale autko super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość rafal.smolinski

Ok, witam serdecznie.

 

Maxima była sprowadzona 2 lata temu z Niemiec, technicznie w stanie znakomitym, co z resztą potwierdziły badania techniczne. Silnik niestety tylko 2.0 ale była kupiona ze względu na kolor - metaliczna czerń.

 

Z biegiem dni stopniowo pojawiły się inwestycje. Na początku założenie gazu sekwencyjnego KME. Obecnie spalanie to trasa spokojnie 10,5 litr, autostrada do 12litr, miasto i korki między do 17,5. (chociaż i raz zdarzyło, że w mieście spalił 22 litry, sic!). Ale muszę podjechać do jakiegoś dobrego gazownika (może ktoś poleci taką osobę we Wrocławiu) - coś z gazem nie do końca - ostatnio spadła moc i nie trzyma obrotów. Ogólnie instalowanie gazu do silnika 2.0 to średnio ekonomiczna decyzja - zważywszy, że wciąż pali dużo benzyny na "rozpałkę"..

 

Podczas 2 letniego użytkowania ZERO napraw i usterek. Naprawdę nic się nie wydarzyło, wow. Wszystkie oleje, filtry, zawieszenie (dziury wrocławskie) wymieniane na bieżąco.. a autko chodzi jak w zegarku.

 

Komfort luks - kto jeździł ten wie - kto nie - niech żałuje:)

 

A oto jak prezentuje się autko ( tu na zimowych stalówkach - na letnich alu efekt x2). Gorąco pozdrawiam.

 

1maxbg4.th.jpg

 

 

2maxlw3.th.jpg

 

3maxgb8.th.jpg

 

4maxgx1.th.jpg

5maxfn7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fiu fiu ! ladna sztuka! pogratulowac! Z gazem faktycznie cos lekko za duzo pali.

Duzy ma przebieg? bo widac mieszek i galka od biegow zmienione.

 

 

 

BTW:

co to jest pod przednim spoilerem? jakis inny kolor wystaje? jakas nakladka?

nie czepiala sie policja jeszcze o szyby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rafal.smolinski

GRZECHu, gałka była zmieniana pod design, podobnie też z folią 'ala chrom pod zderzakiem.. i jeszcze innych kilka optycznych wstawek.

 

A przebieg oficjalnie 240tys, ale prawdopodobne mogło być coś cofnię..jednakże mimo tego przebiegu to fiu fiu:)

 

 

Hehe a z tą folią na szybach to oddzielna historia.. ostatnio lecąc do wawy kumpel zapytał sie o to samo, a ja mu mówię, że spoko no i wykrakał - przed wawką złapali mnie na videoradar i dowodzik zabrali:)) Zależy jak upierdliwy Pan policjant się trafi..

 

A z tym gazem sam już nie wiem, jezdzilem do kilku gazownikow i kazdy ze spoko, moze faktycznie te silniki nie lubią gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowego klubowicza i mam nadzieje, ze zawitasz na Zlocie 2008 ze swoja Maximka ;)

A co do szyb to faktycznie ciemne jak diabel :diabel2: ......a GRZECHu sie dopytuje bo juz z rok sie przymierza zeby przyciemnic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pielgrzym

Witam...

 

Maxima '96 w amerykańskiej budzie, czarna, 3.0... w przebieg nie uwierzycie, więc nie będę podawał ;]

Jak narazie żadnych poważnych usterek... "Cudowna zabaweczka", jak powiedział wczoraj kolo, gdy go przewiozłem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A teraz ja się pochwalę, a co! Moja furka to srebrna Maxima QX A33 rocznik 2001, silnik 2.0 + LPG Tartarini sekwencja zakładana przez ASO gdzieś w Holandii, przebieg 138 tysi. Bardzo wygodne autko, pali tyle gzau co mój poprzedni fiat bravo 1,6 16V, czyli 11-12 w trybie mieszanym. Na trasie poniżej 9-tki. Skrzynia automatyczna - w jeździe miejskiej to niesamowita wygoda. Jestem z niej baaaardzo zadowolony. Fotki zarzucę później. Pozdro dla kumpla Rafała Smolińskiego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...